Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az a dolog, hogy egy nő azt várná el, hogy a férfi a tenyerén hordozza?

Figyelt kérdés

Minap egy ilyen kérdésbe futottam bele egy nőtől

"Van olyan férfi, aki nem szalad el, ha kapcsolatról van szó és a tenyerén hordozza/hordozná a barátnőjét?"

Bár szerintem hülyeség mert ez nagyon egy oldalúnak hangzik,miért kéne a tenyerén hordozni a férfinak a nőt és kérdés a férfi mit kap cserébe?Nekem ez olyan mintha a nő elvárná,hogy az ágyban neki jó legyen de a férfi meg le van szarva,hogy neki jó volt e.



2018. nov. 23. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlen úgy kell ezt értelmezni, ahogy te tetted.


Egyes férfiak agresszív büdös p..arasztok, akik tojnak a nő fejére, megütik, bántják..stb.


A "tenyerén hordoz" kifejezés a figyelmességre utal, hűségre, amit a nő ugyanúgy kölcsönösen visszaad.


Én még pluszba azt is elvárom, hogy egy férfi ne dohányozzon és ne igyon alkoholt is, és fontos legyen számára az egészséges mozgásban gazdag életmód is.

Párom ilyen, még mielőtt jönnének a kommentek ehhez a részhez.


Bár természetesen vannak olyan nők, akik mindent elvárnak a pasitól, ők meg nem csinálnak semmit. Ilyen is van.

2018. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ. Ha a nő is a tenyerén hordozza a férfit, megad neki mindent a hálószobán belül és kívül, akkor miért is ne várhatná el?


Az egyoldalúsággal van a baj, nem azzal, ha a másikat a tenyereden hordozod.

2018. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Mindkét félnek jónak kéne lenni ez a jo kapcsolat nem az ahol az egyik elvár a másik meg hódol. De a férfiak szeretnek használni eldobni nem a nők.
2018. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez teljesen kölcsönös :-) de nem csak az ágyra kell gondolni...
2018. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

# 3


Hát nem egy nőt tudok aki szintén szeret használni aztán eldob :D

2018. nov. 23. 15:50
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
3 vagyok ne keverjük már össze a szexkapcsolatot a párkapcsolattal.. A szex alapúnál naná h eldobja a férfi a nőt v a nő férfit ha uj segédeszközt akar.. :o
2018. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

# 6


Én sem konkrétan a szexre gondoltam :) Máshogy is eldobja az a férfit nyugodt lehetsz :)

2018. nov. 23. 16:46
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező aki eleve nő gyűlölő jobb ha egyedük marad..
2018. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt a tenyerén hordozni dolgot szerintem pozitív irányból kell megközelíteni: a férfi "biztonságot" nyújt a gesztusaival, figyelmességével, a nő pedig melegséget, törődés, cicáskodást. Ez egy harmonikus egymásrafigyelés. Mondom ezt úgy, hogy feminista nő vagyok, amiért itt az oldalon nagyon szeretik a nőket elhordani mindenféle ocsmány fapinának. Mindkét fél nyújt valamit a másiknak, és egy ilyen kapcsolatban fogja mindkét fél aut érezni, hogy sokat kap a kapcsolattól, nem pedig azt, hogy ő csak egyoldalúan pakol bele, de a másik nem figyel rá. A tenyéren hordozás ennek a férfi oldala úgymond. Szerintem.

N

2018. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Egy férfi nagyon el tudja szúrni, ha tenyéren hordoz egy olyan nőt, aki "elvan" a férfi mellett, de igazán nem szereti őt szívből. Ilyenkor alapból nem tiszteli, a férfi meg hülyét csinál magából, és totál lúzer lesz a nő előtt, aki bármit meg csinálhat vele. Kb mintha a férfi mivoltja szűnne meg. Pedig lehet, hogy csak érzelmes, és szereti a nőt, de ezt úgy látom sok nő nem tudja kezelni, sőt olyan, mintha megundorodnának a férfitól.

A kulcs az, hogy ha a nő odavan a férfiért, akkor apró gesztusokkal is érzi az elfogadást, de ha nem szereti igazán, akkor a férfi a csillagokat lehozhatja, csak magát járatja le. Sokszor látom ezt sajnos, és egy ideje nincs olyan jó véleményem a nőkről, mint korábban. A játszmázás miatt ügyesen kell lavírozni, mert ha megvezethető a férfi, akkor "milyen hülye", ha meg leveszi hogy mi van, akkor meg "basszus, ez túl okos". Ezért jobb, ha kiismeri egymást két ember, mielőtt még komoly kapcsolatba kezdenek, mert mindkét oldalon vannak felületes emberek, akiknek csak a külsőségek számítanak, és nem hajlandók az elvárásokat realizálni, és tényleg a másik embert szeretni, nemcsak az érzelmeket hajszolni.

2018. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!