Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy így reagáltam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így reagáltam le?

Figyelt kérdés

Meg tudtam tegnap hogy az exem mással van mikor fel mentem a közösségi oldalra az volt az első hogy őket dobta ki rendesen zavart remegett a kezem ez miért van?

aztán kiderült hogy utolsó hónapokban már tisztára át vert mert el ment dolgozni egy helyre és ott szeretett másba és mi már alig találkoztunk és állandóan csak dolgozni akart ami nekem fura volt mondták is a barátaim hogy itt valami van csak én vak voltam a szerelemtől és mikor rá kérdeztem mindig tagadta és én hülye meg mindig hülyét csináltam magamból mert ha egyenesen a szemembe mondta volna mi is van akkor talán könnyebb lett volna ez az egész de az az egy nyugtat hogy ilyen undorító lánnyal voltam együtt .


2018. nov. 24. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

"Mer' tudod a zelső pofon a legnagyooooobb

Asztán' a többit lassan megszokooooooood..."


Majd hozzászoksz te is. Senkinek ne higyj, mindig félig nyitott szemmel járj, a vak bizalom kb. öngyilkosság a 21.században.

2018. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vessző ott van van az M betű mellett, látom nem találtad.
2018. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!