Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan ferfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan ferfiak, (vagy akar nok), akik kapcsolaton kivul nem szexelnek? Pedig lenne ra lehetoseguk. Vagy manapsag mar szinte mindenki inkabb kavar osszevissza?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én. Férfiként azon (manapság) furcsa fajba tartozom, akinek kell érzelmi háttér a szexhez. Nem próbálkozom szex partnert keresni, őszintén szerintem az ilyen egyéjszakásnál fel sem állna, mert nincs meg a kölcsönös bizalom és szerelem. Nekem ez többről szól. Igazából a párkapcsolatban is szexnél azt lestem, hogy a páromnak megadjak mindent, mert adni akartam, mivel szerettem. Teljesen fel is háborodok, amikor itt olyat olvasok, hogy működnek kapcsolatok, ahol a pasi elélvez, aztán hoppon hagyja a nőt.
2017. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 icu75 ***** válasza:

Hát én pl. nem. Annyira nem hittem hogy ez kérdés,hogy kétszer is elolvastam,nem értettem-e félre!

Azt gondolnám hogy az természetes hogy kapcsolaton kívül nem szexelünk.

2017. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2,en is,de ahogy latom ez sokaknak nagyon konnyen megy :)
2017. márc. 10. 14:50
 4/18 icu75 ***** válasza:

Hát akkor ne másokkal foglalkozz :-)

Keresd a hozzád valót.

2017. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem sosem ment es nem is jon be egyejszakas meg laza kapcs..annak megy az aki kitudja zarni az erzelmeket...en nem..34f
2017. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én

24/F

2017. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én 20/L
2017. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Eddig csak komoly kapcsolataim voltak és egyszer sem csaltam meg egyiket sem. Ez nem ritka, akárki akármit is terjeszt itt gyakorin.

Jah és "szerencsére" alkalmam és jelentkező bőven lett volna megtenni.

23/N

2017. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy nem megy, hogy úgy vigyek valakit ágyba, hogy tudom, hogy nem akar tőlem semmit a testiségen kívül. A szexhez nálam hozzátartozik a kapcsolat is, hogy együtt élünk, együtt tervezünk programokat, stb. Az érzelem nélküli duhajkodás sosem vonzott.

Lehetőség sokszor adódott volna, jelenleg is lenne, mert egyik kolléganőm jelezte finoman, hogy vevő lenne a dologra, de még így sem megy, hogy nincs barátnőm jelenleg. Kapcsolatban pedig mindig hűséges voltam. Az exeimről ez nem mondható már sajnos el. :)


30F

2017. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én. Nekem a hűség nem csak egy szó, én mindig komolyan gondoltam.

25L

2017. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!