Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok/Hölgyek lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Hölgyek lenne egy kérdésem, mégpedig hogy mit jelent a nő részéről ha egy férfi elakarja neki mondani az érzéseit amit a nő iránt érez de a nő olyankor kifogást talál arra ne tudja elmondani?

Figyelt kérdés
Akiről szó van az egy idősebb korosztályú nő.40 fölött én 22 vagyok.Küldi a jeleket: szemezget ée mosolyog de nem mindig. Tudom ez egy kicsit fura de nem tehetek róla az érzések eluralkodnak rajtam...kifogása az hogy nincs ideje majd máskor
2018. nov. 30. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Azt jelenti, hogy

- marha jól szórakozik a pelyhes állún, hogy izzad, és próbálkozik


- hogy nem küld jeleket, de te abban is jelet vélsz felfedezni, ha borsólevest eszik aznap


- hogy nem vagy elég férfi, hogy ráhajts, mert hagyod, hogy félkézzel leszereljen, mikor bele akarsz kezdeni valami zavaros, "én azt érzem, hogy" mondókába, ahelyett, hogy elkapnád, és megcsókolnád.

2018. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak elmondom neked hogy számtalanszor próbálkoztam már nála ! Kedveskedtem neki mindig, segitettem amibe csak tudtam és ez a mai napig igy van! Nála nem olyan egyszerű a helyzet ! Eröltetni meg nem fogom ! Csak annál rosszabb ! És igen is van bennem férfias viselkedés feléje
2018. nov. 30. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem küld semmiféle jelet, egy 40-es nő ilyen játszmákkal már nem szórakozik, ebből már én is rég kinőttem 30-asként.
2018. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Tegnap nem kaptál választ? Szerintem nagyon jól tudja mit érzel, éppen ezért hárít. Értsd:nem akar szerelmi kapcsolatba vagy kalandba bonyolódni veled.

32/f

2018. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintem nem küld semmiféle jelet, egy 40-es nő ilyen játszmákkal már nem szórakozik, ebből már én is rég kinőttem 30-asként."


Ez elég jó esetedben!


Szerintem is ez lenne a normális, de harmincas éveim végén járó férfiként azt kell, hogy mondjam, hogy te vagy a ritkaság.


Komolyan, 35+ nők (akár negyvenesek is) ne tudd meg, milyen játszmákat nyomatnak, közösségi médiában álprofiltól kezdve, az IRL játszmákig. Mint az oviban.


Közben meg csodálkoznak, hogy a férfiak menekülnek előlük.

2018. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ehhez aztán nem kell Sherlock-nak lenni, de tessék, leírom neked a nyilvánvalót; azt jelenti, hogy tisztában van vele, mit akarsz mondani neki, és nem akarja, hogy kimondd, mert abból visszautasítás lesz (hiszitek vagy sem, a legtöbb nőnek nem élvezet megbántani/visszautasítani a férfiakat).

Hogy ki mit érzékel “jelnek” és mit nem, az meg totál relatív; pl. ha mosolygok a pasira, az jel, ha nem, akkor bunkó vagyok, ha direkt nem, nehogy jelnek vegye, akkor meg beképzelt vagyok, és azt gondolom, h minden pasi engem akar... szóval ez kívülről megállapíthatatlan - bár az is egy lehetőség, hogy a nő tizenéves szinten van, és valóban flörtöl, mert legyezi az egóját, h bejön neked... de ebből azért átlag 20-as évek közepére az átlag nő már kinőtt.

2018. dec. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

“Hogy ki mit érzékel “jelnek” és mit nem, az meg totál relatív; pl. ha mosolygok a pasira, az jel, ha nem, akkor bunkó vagyok, ha direkt nem, nehogy jelnek vegye, akkor meg beképzelt vagyok, és azt gondolom”


Aki szerelmes, az mindent jelnek vesz.


Azt is, ha bunkó vagy. Hiszen az csak annyit jelent, hogy küzdesz az erzeseiddel

2018. dec. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan amit az előttem levők mondtak. Én akkor csináltam ezt mindig, ha nagyon jól tudtam, mit akar mondani a másik, és nem akartam hallani. Addig, amíg nem mondja ki, nem vallja meg az érzéseit, addig mondhatom hogy könnyed játszadozásról van szó, játékos flörtről csak úgy szórakozásból, következmények nélkül, de ha már a pasinak érzelmei vannak, az igenis következmény, amivel nem akarok megbirkózni, mert amúgy sem kapcsolatot, sem kalandot nem akarnék vele- ráadásul, ha érzései vannak, a kaland amúgy sem opció, ugye.


Szóval öcsisajt, azt kell mondjam, hogy a nőci nem akar tőled semmit, csak szórakozik veled. Mondjuk nem is tudom, mire gondolsz, mit akar egy 40+ nő egy hozzá képest kölyöktől. Szerintem csak örül neki, hogy a fiatal korosztályból valakinek tetszik, ettől talán ő is fiatalabbnak érezheti magát. Én ehhez nem fűznék nagy reményeket a helyedben.

2018. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!