Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki a barátnője születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a barátnője születésnapjára nem vesz semmit, csak egy Mars szereletet, mert másra gyűjt, azt a lány sértésnek vagy aranyosnak veszi?

Figyelt kérdés
Aranyos, mert kis apróság... A nő is így gondolja 3 hónapnyi járás után?
2018. dec. 3. 06:45
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
92%

"sütni nem tudok"

Itt az ideje megtanulnod. Gondolom nem azt várod majd el amúgy sem, hogy a barátnőd anyád helyett anyád legyen és ő vigye majd egyedül a háztartást, mert ő serpenyővel a kezében született.

2018. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
90%

Barátom egyszer csinált nekem egy bőr karkötőt egy régi övből. Azóta is megvan, és szívesen hordom, pedig egy fillérbe nem került.

Mars csoki... azt ráadásul még csak nem is szeretem.

2018. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
96%
Én karácsonyra mindenféle édesség helyett egy milkywayt fogok vennj a páromnak (az ajándéka MELLÉ) mert rengeteg poénunk van vele és ő nagyon szereti. De az, hogy csak egy random csokiszelettel akarod meglepni az elég kiábrándító. És pontosan nem az ajándékra költött pénzen van a lényeg. Párom is rajzolt nekem sokszor csak úgy (nagyon klasszul rajzol) olyan dolgokat amikhez szép emlékek fűznek és minden volt, csak nem gyerekes. Te tudod mekkora a lány tűréshatára de kevesen vannak akik ezt ebben a formában tolerálnák
2018. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Félig-meddig azért beismerem, hogy a gyűjtés kifogás. Igazából nem akarok rá költeni, mert attól tartok elszalad vele a ló. Egy olyan szintű nő nem hiszem, hogy örülne átlag ajándéknak. Spanom majdnem 100 000-et költött a csajára, mire az megcsalta. Azt a 100 000-et inkább elteszem, hozzáteszek még és veszek valami csúcs elektronikus cuccot.


A csoki meg tudom, hogy trollkodásnak tűnik, de nem az. Több lányt leptem már meg csokival, és eddig mindig örültek neki. Lehet azért mert az én stílusomhoz passzol egy ilyen ajandek. Hát jobban, mint a virág

2018. dec. 3. 08:36
 25/53 A kérdező kommentje:
Még valami: nem komoly a kapcsolat, egyikünk sem szerelmes a masikba.
2018. dec. 3. 08:37
 26/53 peca1000 ***** válasza:
76%

Akkor már Kinder tojást vegyél.


Van benne meglepetés is :)

2018. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

A kinder tojás tényleg jó, de azt pl. exem tudta volna értékelni, akivel komoly volt a dolog.


Ez a csaj lehet azt hinné, szivatni akarom és en vagyok a szemét. Mert ugye azt mégis csak gyerekeknek való inkább.

2018. dec. 3. 08:40
 28/53 A kérdező kommentje:

"Ferrarira gyűjt."


És te mire? Guminőre? :D

2018. dec. 3. 08:42
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Virágot nem a lúzerek vesznek. Kéozeld ela minden nő örül annak ha a pasija magától vesz virágot neki és azzal lepi meg. Jól esik. Még akkor is ha csak egy szál rózsa. Vagy vegyél neki nagy táblás milka csokit. Az nagyon finom és nem olyan piszok drága. Tök felesleges 100 ezreket költeni a másikra. Nem minden a pénz látod a haverodat is megcsalta mert valamit nem kapott meg hiába a drága ajándék. Szetelmet vagy szeretetet nem lehet pénzzel megvenni. Én örülnék egy nagy táblás milkának meg egy szál rózsának is.
2018. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

Jó, kap egy doboz Cherry Queen-t.


Komolytalan kapcsolatban, sztem ez a csúcs.

2018. dec. 3. 08:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!