Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki a barátnője születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a barátnője születésnapjára nem vesz semmit, csak egy Mars szereletet, mert másra gyűjt, azt a lány sértésnek vagy aranyosnak veszi?

Figyelt kérdés
Aranyos, mert kis apróság... A nő is így gondolja 3 hónapnyi járás után?
2018. dec. 3. 06:45
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat, akik csak szexpajtik, de semmi szerelem vagy elköteleződés, hűség, szóval nem tudok válaszolni. Akik csak dugni járnak össze, azok olyanok, mint az edzőtársak, szóval eleve nem értem, minek rugózni az ajándékon.
2018. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Hiába degradálod a dolgot hogy ez csak szexkapcsolat, nem mented magad inkább csak újabb stikli derült ki rólad. Hány évesek vagytok? Csakmert felnőttek ( nem szimplán nagykorúak) esetében egy olyan randi is belekerül 5 ezerbe ami után a csaj megköszöni a gesztust azzal hogy újrázna viszont nincs kedve.
2018. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

"Csakmert felnőttek ( nem szimplán nagykorúak) esetében egy olyan randi is belekerül 5 ezerbe ami után a csaj megköszöni a gesztust azzal hogy újrázna viszont nincs kedve."

Én még reménykedek, hogy nem minden nő olyan aranyásó, mint te.

2018. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!