Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véget ért egy 5 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért egy 5 éves kapcsolatom. Két hónapja összejöttem egy másik lánnyal, szeretjük egymást. De én az exemet is szeretem még, ráadásul tegnap felajánlotta, hogy kezdjük újra. Mit tegyek, kit válasszak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Kedved kérdező, erre a kérdésre senki sem tud majd neked helytálló választ adni, hiszen nem ismerünk semmilyen részletet. Azt sem, hogy hány évesek vagytok, miért mentetek szét az előző barátnőddel, a mostani kapcsolatod mennyire számít stabilnak, stb.

Így látatlanból nem lehet mit reagálni. Ha segítségre vágysz, mesélj kicsit többet, hátha...

2018. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt, akivel jövőd is van.
2018. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair az új lánnyal szemben, amit csinálsz. Akár visszamész az exedhez, akár nem, az új illetőt tiszteld meg azzal, hogy nem használod szamárnak a ló helyett.
2018. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Két hónapja összejöttem egy másik lánnyal, szeretjük egymást. De én az exemet is szeretem még,"


Lófa5zt szereted te! Sőt, igazság szerint egyiket se szereted, mert a vacillálás annak a jele. Hagyd mindkettőt, mindhárman jobban jártok!

2018. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Kettőt szeretni egyszerre nem lehet.Te egyiket sem szereted, különben nem gondolkodnál.Ha nem vagy egy gyáva féreg, bevallod nekik hogy nem tudsz dönteni, majd ők döntenek helyetted....Mindkettőt hagyd békén, jobbat érdemelnek nálad.
2018. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még mindig szereted az exed, akkor még nem zártad le magadban ezt a kapcsolatot. Ilyen helyzetben nem kellett volna új kapcsolatba kezdeni, ez nem fair a jelenlegi barátnőddel szemben.


Egyetértek egyik korábbi hozzászólóval, ne játszd vele ezt a "ha ló nincs, jó a szamár is" játékot. Ha a barátnődet szereted, fel sem merülhetne benned az ex-szel való újrakezdés gondolata. Ha meg az exed szereted, akkor meg semmi keresnivalód a barátnőd mellett.

2018. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell egyik kapcsolatból a másikba szaladni. Ha már szingli az ember az gáz vagy mi? Egyáltalán nem tetted túl magad az előzőn és egyből bele mentél wgy másikba. Kétlem hogy az exeddel lenne jővő hiszen nem a semmiért lett ex. A jelenlegi barátnődet meg hagyd el mert csak kihasználod.

Több mint egy éve szakítottam az exemmel 4 évig voltunk együtt és még mindig nem állok készen új kapcsolatra. Nem menne és nem is akarok még.

2018. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Utolsóval egyetértek.

Ha én lennék így, akkor tuti nem 2 hónap alatt tenném túl magam a szerelmemen, egyáltalán hogy tudtál belemenni egy kapcsolatba úgy, hogy az előzőt magadban még le sem zártad? Voltam már én is így, de akkor csak alkalmi kapcsolataim voltak, komolyabbra nem voltam még kész, nekem 2 év kellett hozzá.

Másrészt, ha az előző nem működött, miért mennél vissza oda? Lehet hogy pont azt dobod el magadtól ami működni fog. Meg arra is figyelj, hogy sok exbarát vagy exbarátnő így tartja kordában az exét, éli az életét, és mivel tudja hogy szereti és párt találna magának, olyankor visszakuncsorogja magát. Vagy ha magányos, vagy ha nem kell senkinek.

2018. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
83%

Hagyd mindkettő csajt

Te pedig gondolkoz el...

Hogy miért vagy gyökér..

2018. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó kommentelő! Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat! Azt pedig, hogy kettőnk közül ki a gyökér, szerintem inkább hagyjuk! Imádom az ilyen embereket, akik névtelenül, arctalanul sértegetnek ismeretleneket, csak mert tudják, hogy ezt itt következmények nélkül megtehetik! Szánalom...!
2018. dec. 5. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!