Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy beleszerettetek, vagy vonzòdtatok egyetemi tanárotokhoz?

Figyelt kérdés

Milyen volt, hogyan kezeltétek?

(valòs beszélgetést szeretnék nyitni, trollok kìméljenek)


2018. dec. 6. 13:56
 1/6 anonim válasza:
72%

Nem volt, olyan volt, hogy nagyon megkedveltem a szövegét, szerettem hozzá órára járni, de ennyi.


Egyetem bejöttem az egyik tanárnak, aki nyíltan megddugott pár lányt onnan, ahonnan csak tudtam kerültem a kapcsolatot vele...

2018. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Volt olyan tanárom, akit kedveltem, mert jól tanított, és ezért könnyen tanultam meg a tananyagot, de több nem volt ennél.
2018. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordult, de nálam ezek csak rövid fellángolások voltak, amiket gyorsan el is oltottam. Tudatosan elnyomtam ezeket az érzéseket, mert csak hátráltattak volna a tanulásban.
2018. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, de ő nem úgy tekintett rám nyilván. Amúgy nem volt nagy korkülönbség és tudtommal szingli is volt. :D
2018. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, belém. Rosszul kezeltük, szeretők lettünk. Rosszul végződött.
2018. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt. Viszonylag fiatal volt - 33, de egy 19 éveshez így is "öreg". Ő kezdett flörtölni, amit nem tudtam hova tenni. Nekem is tetszett, de én nem mutattam felé semmit, egyrészt mert alapból zárkózott vagyok, másrészt meg több eszem volt, mint neki (láthatólag). Végül befejezte, azonban ettől függetlenül kínlódás volt bejárni az óráira. Nem tudtam koncentrálni, nem tudtam csak úgy tekinteni rá, mint egy tanárra, de legalább ő is látványosan szenvedett. 2 felévig tanított, és utáltam azt az időszakot. Iszonyat mérges voltam rá, amiért ilyen kellemetlen helyzetbe kevert. A vizsga után egyszer kötöttség nélkül beszélgettünk, akkor vártam, hogy elhív valahova, erre megtudtam, hogy összejött egy kollégájával...


Én nem javaslom senkinek az ilyesfajta kapcsolatot. Elég csak feltenni azt a kérdést, hogy milyen ember az, aki tanár létére egy diákjával kezd ki, kortól függetlenül.

2018. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!