Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódtatok már szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már szexuálisan valamelyik tanárotokhoz?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, most is tart:D

17f

2015. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne :D
2015. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hajaj :D
2015. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,sokszor volt mar ilyen...most is van. Vonzanak a tanarbacsik. :D
2015. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Naná, földrajz tanárnő el hatalmas kemény kemény csocsei voltak, meg ruhát keresztül is is, érdekes módon az ő óráján mindenki figyelt.:D
2015. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, túlságosan is. Egyszer már több évig szenvedtem egy volt tanárom iránti komoly vonzalmam/"rajongásom" miatt, aztán most megint van egy, akiért teljesen megőrülök, iszonyatosan vonzódom hozzá, és emberileg is nagyon kedvelem (amennyire ismerem, persze), pedig már nem vagyok középiskolás. De hát én már csak ilyen szerencsétlen "tanárfétises" vagyok...
2015. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem miért nem voltak ilyen tanulóim? :D
2015. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos voltak, csak nem mondták.
2015. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hihi, igen. Annak ellenére is, hogy egy huszas évei végén járó szemüveges kocka volt aki még mindig LoLozott. Jaj az a matektanár... :$

L

2015. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze még mindig csak hát nem igazán tanár hanem fejlesztős tanár...és férfi...baromira helyes...és tudom mekkora a farka :'D
2015. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!