Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a szitu hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a szitu hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy 16 évvel fiatalabb fiú..ő 34,a többit adjátok hozzá. Először mikor bevallotta kinevettem, de már elég kínos a helyzet, sajnos szinte minden nap találkozok vele munkánk miatt. Engem nem érdekel, próbálom szépen-és néha csúnyán is elmagyarázni- de mintha megse hallaná. Messengerröl már tiltva van. Van vmi ötlet vagy tipp amivel leállíthatnám?

2018. dec. 7. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
34 evesen mar nem fiu, hanem ferfi. Ha valoban nem akarnad, hogy udvaroljon, akkor leallitanad. De neked tetszik a dolog, hogy egy fiatal "fiu" csapja a szelet, legyezgeti az onbizalmad, es o ezt batoritasnak erzi.
2018. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írásbeli felszólítás, feljelentés, ha nem áll le.

32/f

2018. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Letiltottam..írtam..és zavar a dolog..vagy inkább idegesít.
2018. dec. 7. 08:43
 4/9 A kérdező kommentje:
2: már ezt is mondtam neki...semmi hatás
2018. dec. 7. 08:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Feljelentés?

Nem....

Értelmes emberek megértek mit lehet és mit nem.

Persze, hogy tetszik, hogy írogat.. De ennyi... Itt vége. Miért csak bunkó módon lehet lezárni valamit.

2018. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen nem érdekel, és be tudod vallani magadnak a tükör előtt azt, hogy tényleg nincs arról szó, hogy valahol azért hízeleg az udvarlás, és nem bátorítod őt semmilyen módon, nem írsz félreérthető dolgokat, nem nézegeted őt titokban a szemed sarkából, hogy reményt adj, ő viszont mégis folytatja az udvarlást, akkor van alapod arra, hogy jelezd a problémát a munkáltató vagy a rendőrség felé.
2018. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki azt irta hogy irogat, annak üzenem mégegyszer: le van tiltva! A másik: szünetet cseréltem hogy még csak véletlenül se fussak össze vele...ami idegesit: miért nekem kell bujkálni vki elől, akinek soha semmi okot nem adtam rá hogy ennyire rám tapadjon?
2018. dec. 7. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:
50 éves felnőtt nő nem innen vár tanácsot, hanem megoldja felnőtt nő módjára! Nyilván adtál okot hogy így viselkedik, ha nem akkor hülye a srác. Annyit tehetsz hogy nem állsz vele szóba és jelented a főnökségnek hogy zaklat. Ők majd helyreigazítást adnak neki.
2018. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a szitu, hogy meg kell sérteni. Ne bujkálj, ne térj ki hisz nincs miért. Ha pedig nyomul akkor ott helyben, jobb mások előtt, megmondod neki amit gondolsz. Ha többen fogják ezt végignézni akkor biztos "megérti". Megsértődik valszeg, de így járt.
2018. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!