Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok exe lájkolja a párotok összes képét?

Figyelt kérdés
Már régebben szakítottak, a lány az elsők között lájkolja a párom összes képét, persze csak azokat amin egyedül van. Tudom, hogy nem ez a lényeg, de engem kicsit zavar amikor meglátom, hogy a csaj ott van. Karácsonykor, nagyobb ünnepekkor szoktak pár szót beszélni de ennyi elvileg. Én nem szoktam lájkolni a volt párjaim dolgait, pont azért nehigy félreértés legyen a dologból, attól függetlenül, hogy ha találkozunk az utcán váltunk pár szót.
2018. dec. 7. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint nem ajtócsapkodással váltak el útjaik. Sosem értettem miért kell ignorálni, szembeköpni, gyűlölni azt, aki az életem része volt, ha egyébként nem ártott nekem. A gondok akkor kezdődnek inkább, ha a párod ezt külön igényli tőle, de gondolom neki mindegy, hogy kap likeot vagy sem.

32/f

2018. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

És ha zavar, akkor mi van? Eléri a célját.

A nő egyet akar, benne lenni a fejetekben, beférkőzni a kapcsolatba, és éket verni közétek. Épp sikerül neki, mert nem tudod elengedni. A párod semmit nem tett, és nincs hatásotok egy harmadik ember viselkedésére. A sajátotokra van. Azzal foglalkozz. Ne a like-okkal!

2018. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Pont telibe fosnám a dolgot. Azt lájkol, amit akar.
2018. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy szembe kell köpni bárkit id aki a múlt része volt. Csak azt írtam, hogy számora érdekes és kissé zavaró ez a viselkedés. Az, hogy nem vagyok benne semmilyen szinten az exeim életében szerintem nem a múltam ignorálása, csupán mindegyik komoly kapcsolatban él, még egy lájkkal sincs ott keresni valóm, én így gondolom. Ezért is zavar ez a viselkedés.
2018. dec. 7. 09:03
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Minden normális embert zavar az ilyesmi. Vagy kimondja, vagy nem. Pont. Ettől függetlenül ne ez határozza meg az aktuális hangulatodat.
2018. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

A lájk az egyik legkisebb energiabefektetést giénylő dolog a világon.

Az hogy neked nem fér bele az exeid lájkolgatása neki meg igen természetes dolog hisz mindenki más.

Van akiben kevesebb a tisztelet van akiben több. Pont azt akarja elérni hogy téged zavarjon a dolog és ezt addig próbálja meg hajszolni míg bele nem üldöz abba hogy irányítod a párodat. Szimplán tojd le az egészet. A párod goldolkodása az exéről nem változik meg a lájkoktól. Hadd csinálja ha jól esik neki. Ha látja hogy hosszú idő után sem ér el semmilyen hatást abba fogja hagyni vagy valami olyan húzással rukkol elő ami miatt le lesz tiltva a francba. Ppnt mint a fórumokon anyázó trollok.

2018. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elelve... honnan tudod, hogy ki lájkolgatja a képeit? Az, hogy direkt nézegeted, hogy ki lájkolja, a bizalmatlanságodat mutatja. Engem speciel nem zavarna, nem is értem, hogy miért kéne zavarnia. Miért ne tetszhetne a párom képe az exének? Viszont fogalmam sincs, hogy csináljae, mert soha nem jutott még eszembe, hogy megnézzem, ki lájkolgatja a képeit.
2018. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5: Ha minden "normális" embert zavar, akkor minden normális ember éretlen és bizalmatlan.
2018. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is gyakran lájkolom az exem képeit, pedig 3 éve mentünk szét, mindkettőnknek van új párja. Egyszerűen csak mert szakítástól függetlenül jó embernek tartom, örülök, ha boldog vagy valami jó történik vele. Én sem értem, hogy miért kéne teljesen elvágni valakit csak mert nem működött a kapcsolat kettőtök között. A párjával közös képeket én sem mindig lájkolom, pont azért, mert nem szeretnék ilyen félreértéseket. Azt tapasztaltam, hogy sokan azt gondolják erről, hogy jajj biztos azért lájkolta a közös képet, hogy idegesítse a jelenlegi barátnőt, vagy megmutassa, hogy még mindig itt van ő is. Ezt pedig nem szeretném.
2018. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:

Attol fugg minek tulajdonitod a like-ot. Ha azt gondolod rola, hogy igy probalja meg "visszaszerezni" a parod, raadasul ahogy latom te komoly veszelynek is tartod, hat...


Igen, ertem miert bosszant, de engedd el a temat. Tok mindegy mi az excsaj celja, neked nem a facebook likeok alapjan kene elned, csak szeresd a parod. Talan a facebook fuggosegbol is vissza kene venni, a like szamolgatas, plane nev szerint vegignezni, a virtualis elet tulsulyat mutatja az igazihoz kepest. A facebook nem szamit.

2018. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!