Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti hogy reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti hogy reagáltok arra, ha a párotok más lányok (selfie) fotóit lájkolja facebookon, instagramon? Zavar vagy nem foglalkozol vele?

Figyelt kérdés
Pár sorban lègyszi indokot is írj, hogy miért igen vagy miért nem.
2018. febr. 14. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Én is lájkoltam már más férfi szelfijét, szóval önmagában ezzel nem látok gondot, internetes ismerős, normális kép volt, nem félpucér vagy ilyesmi :D Ha csöcskidobós ribik szelfijeit lájkolná agyba-főbe, azt mondjuk nem viselném el sokáig.
2018. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem ellenőriztem kiket lájkol. Gondolom ha mindig ugyanazt a pár plasztik babát lájkolná az bacná a csőrömet de mivel ő legfeljebb az ismerőseit lájkolja én meg a magam részéről annyira keveset vagyok face-n hogy nem igen tudom mit csinál nem izgat. Instánk meg eleve nincs.

Amíg igazából nem csinál semmi "rosszat" nem piszkálom. Az egyetlen ami miatt zavarna ha feltűnően naponta több képét lájkolgatná egy vagy néhány bizonyos nőnek hogy ez azonos gesztus az utána fütyüléssel meg az utcán való feltűnő megbámulással. Számomra kellemetlen lenne hogy mindenki orra előtt folytja a nyálát és elgondolkoznék hogy azonos-e az értékrendünk.

2018. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Előttem már mindent leírtak. :D
2018. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Nincs feszem...

A pasimnak van de nem erdekel

Szal aki ezen kattog az nem komplett

2018. febr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Mi NŐK! Mi a sz@rért kell mindig, minden áron elszámoltatni a párunkat? Nem mindegy, hogy mit nézeget, amíg velünk osztja meg az életét és annak szinte minden pillanatát?


Nem zavar egyáltalán. Azért nem, mert tudom, hogy nálam sokkal több szebb nő van a világon - mivel, nem én vagyok az egyetlen a Földön -, így értelemszerű, hogy nézelődik. Volt régen időszak, amikor zavart, de akkor az önértékelésem elég gyenge volt.


A Férfi a Nő társa és nem a rabszolgája...és fordítva persze.

2018. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt soha nem nézegetem, mit csinál a facebookon és kiket lájkol, de ha véletlenül észreveszem, egyáltalán nem zavar. Őszintén nem értem miért kéne zavarnia?


Rendben van az önértékelésem és stabil a kapcsolatunk, szóval nyilván nem kattogok ilyen apró szirszarokon.

2018. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!