Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha látjátok hogy Facebookon a párotok lájkolja egy másik lány képét?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy barátom tetszikelte egy lány képét, akit nem ismerek, és bevallom kissé rosszul érintett. Rettentően féltékeny típus vagyok, de nem tudom ezt túlreagálom-e?

2015. máj. 2. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Felőlem beszélgessen másokkal is, nem vagyok féltékeny, amíg velem törődik és érzem, hogy szeret.
2015. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
amíg engem dug,addig lájkolhat vak kismacskákat is.
2015. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
istenem ez a like vádász dolog annyira felesleges és hülyeség, csak egy kattintás h másik barom örüljön mint majom a farkának hű de népszerű ...
2015. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem is hülyeség, én nem is szoktam semmit se lájkolni:) de a barátom nem ilyen és eléggé zavart hogy tetszett neki az a kép :\
2015. máj. 2. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is "nyomozok" és rettentően zavar ha lányok képét lájkolja. Tudom hogy túl féltékeny vagyok, de annyira zavar...
2015. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Lájkol. :DDD Komolyan, annyira szánalmas a 21. század nyugati társadalma.
2015. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szánalmas vagy nem, de ez akárhogy is nézem azt jelenti hogy tetszik neki a csaj. szóval ezért gondolom, hogy nem alaptalan a gyanúm, viszont megeshet, hogy túlreagálom.
2015. máj. 2. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Megoldas: keress ki a baratai kozul olyat, akirol van kozelibb kep, esetleg furdonadragos es lajkold. Amint elujsagolta a baratodnak, kezdodhet a nevetes..! Ugye, nem zavar ,dragam... Te is lajkolgatsz. N
2015. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltékeny típus vagyok, meg szoktam nézni, hogy kiknek lájkol...zavar, ha lájkol csajoknak...főleg ha az exei azok...
2015. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké, az talán még érthető valahol, ha exek és/vagy kidobott mellek lájkolgatásán kibuktok kicsit, de egy random csaj ízléses képe nehogy már zavarjon bárkit is...
2015. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!