Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mi a fontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi a fontosabb egy hosszútávú kapcsolatban, a külsö vagy a belsö?

Figyelt kérdés

Adott két nő az egyik dekoratív külsővel rendelkezik,akinek a viselkedésében akad bőven kivetnivaló (megbizhatóság stb)

A másik jóval gyengébb külsejű,de jobb a szexben,és sokkal kedvesebb,törődik az emberrel.

Én lennék a ffi aki a két nő között őrlödik. 45 vagyok.


2018. dec. 10. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha hosszú kapcsolatról beszélünk, akkor a kérdés már rossz. A külső és a belső együtt kell hogy vonzó legyen, különben ha a belső nem jó, az hetekig se tart el, ha nem vagyok egy hullámhosszon, ha pedig külsőleg nem tetszik, és "megszokjátok" már jobban egymást, nem fogod kívánni. Szerintem keresgélj tovább...
2018. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Fantasztikusan szép és csinos nőim is voltak akiknek rossz természetük volt. Kb 2 hónap max amíg bírtam velük.


Volt viszont olyan aki egy tündérke volt átlagos külsővel. Évekig együtt voltunk.

Nekem a belső fontosabb hosszú távon.


Alkalminál pedig csak annyira hogy kibirjak vele pár órát.

2018. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Az ember ugyanúgy vágyik a szépségre, mint a kedvességre. Ezért hülyeségek ezek a vagy-vagy kérdések. A megfelelő összhangot, az arany középutat kell megtalálni ezekben a dolgokban. Egy számodra eléggé kedves és mellette eléggé csinos nő a válasz. Nem csak ez a két nő van a világon. Ha nem vagy máskülönben béna a csajozásban és szoktak azért jönni a lehetőségek az életedben, akkor nem muszáj e kettő közül választanod most.
2018. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg párszor a csinosabb nőt, a másikat meg tiszteld annyira, hogy békén hagyod, hadd keressen olyat, aki nem fog dilemmázni, hogy kell-e neki.
2018. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez annyira elkeserítő, hogy 45 éves férfi is még itt tart.

Van egy rendes, normális nő, aki mindent megad neked, te meg kufoircolsz mellette egy cicababával, akinek ezen kívül semmi értéke.

Válaszd az elsőt! Te jobbat úgyse érdemelsz. De a második nő jobbat érdemel annál, hogy állandóan csald egy olyannal, aki dekoratív.

2018. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Külső plusz belső alkot egy kerek egészet!


Szóval így egyiket se válaszd, majd jön egy 3., akiben minden vágyad teljesül.

2018. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem, miért kérdés. Megbízhatatlan nővel mégis ki az a barom, aki hosszú távon tervez? Akárhogy nézhet ki, kuka. Ha a "gyengébb" külsejű nő azért megüt egy számodra bőven vállalható szintet, akkor viszont egy főnyeremény, és jó nagy hülye vagy, ha nem becsülöd meg.


29f

2018. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%

A dekoratív nők alkalmi dugásra tökéletesek, de hosszabb távon kibírni mellettük szinte lehetetlen. A létező összes taszító emberi tulajdonságot fel lehet lelni bennük.

A "szomszéd lány" típusú nők viszont hosszútávú párkapcsolatra a legjobb választás. Nincsenek elazállva, racionálisan gondolkodnak, az életfelfogásuk teljesen más, mont egy elszállt egójú fitnesznáci cicababáé.

2018. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7.: miért tervez megbízhatatlan nővel? Mert 47 éves vén ló létére a farka vezeti az agya helyett.
2018. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nálam a "párválasztás" nem úgy zajlik, mint amikor előre tudom, hogy mire van szükségem, és bemegyek megvenni a boltba. Már maga az, hogy "párt választok" is idegen tőlem. Azt az érzetet kelti, mintha csak az áruházi rizsek közül megpróbálnám kiválasztani a legjobbat. Kényszerességre utal. Sokak számára az is, mert mindig önmagukon kívül keresik a boldogságot.

Sokan így élik meg. Előre meghatározzák, hogy NEKIK mire van szükségük a másikban, és hogy hogy nézzen ki, majd a külső / belső leírásnak megfelelő (bolti) készletből kiválasztják a legszebb csomagolásút. Sokan pont úgy választanak párt, mint terméket a boltban. Azt veszik meg, ami a legjobb élményt nyújtja nekik, ami a legnagyobb mértékben kielégíti a vágyaikat. Majd ha az adott termék mégsem teljesít az elvártaknak megfelelően vagy csak szimplán ráuntak az ízére, akkor fogják, és kihajítják a kukába. Így működnek a társas kapcsolatok. Pont, mint a fogyasztói társadalom.


Én nem döntöm el előre, hogy mire van szükségem, mert nem rizst vásárolok a készülő rakott kelkáposztához. Számomra ez teljesen másról szól.

2018. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!