Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elöfordult már, hogy a nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elöfordult már, hogy a nö ragaszkodott eleinte a kapcsolathoz, de vegul a pasi is kezdett erdeklödni?

Figyelt kérdés

Tehat a nö vallalta eleinte , hogy rair a pasira, hozzautazik, stb es a pasi csak annyit csinalt , h valaszolt a hivasokra

de vegul a pasi beleszeretett a nöbe es hajlandó lett többet megtenni a kapcsolatért ?!

Pálfordulások? Valaki?



2018. dec. 10. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Éppen rókát szelídítenél ?

32/f

2018. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát velem volt ilyen, eleinte oda voltam érte, aztán ahogy jobban megismertem rájöttem hogy még sem igazán tetszik, aztán mikor látta hogy már nem akarok vele annyit talizni stb akkor már nagyon oda volt. Eleinte meg alig foglalkozott velem.
2018. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!