Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy barátnőm aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm aki nagyon ragaszkodott hozzám és én voltam számára a pasi. Akkor miért még is egy gazdag, jól szituált emberhez ment hozzá? A mai napig kérdezgeti mivan velem?

Figyelt kérdés
Ennyire érdeke egy nőnek hogy gazdag legyen egy pasi?Emberileg is jól kijöttünk,semmi gond nem volt köztünk.
2014. dec. 15. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nője válogatja, igen. Vannak ilyen sekélyesek is.
2014. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
azért, mert valszeg looser vagy. sry
2014. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, azért, mert ösztönlény, azzal alapít családot, akiről úgy véli, hogy "neki meg a majdani babikáinak minél többet tud biztosítani".... az ilyen típusú nőt sose bánd, azzal csak nyersz, ha nem a te nyakadon köt ki...

Van egy b, lehetőség is, hogy nem ő ilyen, hanem a családja nyomta erre, ő meg csak gyenge volt szembe fordulni velük.

2014. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Miből gondolod, hogy vele nem jön ki jól emberileg?


Soha nem értem, miért gondolják sokan azt, hogy ja valakinek van pénze, akkor biztos nincs más, egyéb szerethető tulajdonsága.


Valamikor te voltál a pasi neki, most más. Ennyi.

2014. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
én meg azt birom, mikor egyes pasik mindent erre fognak, hogy azéRt, mert a màsiknak több pénze van.Az eszetekbe se jut, hogy esetleg jobban kijön vele, jobb vele az àgyban, jobbakat tudnak nevetni, vagy ilyesmi??
2014. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!