Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most, hogy számos pasi egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy számos pasi egyre jobban kezd elnőiesedni, az eddig is sikeres. Rosszfiúk még híresebbek lesznek?

Figyelt kérdés

A feminista propaganda lényegeben celba ért:


manapság számos pasi lesz egyre érzekenyebb, aki hatalmas tisztelettel van a nők iránt. Az ilyeneknél nem ritka, hogy futnak a nők (pl. exek után) is. A hagyományos felfogás szerint ők a menők a nők szemében, minden nő rájuk vágyik, ám többségeben csakna szerencsének köszönhetik a kapcsolataikat.


Ellenben velük ott vannak a másik oldalon a rosszfiúk, akik a határozott, magabiztos férfi megtestesítői, akik leszarják a nők érzeseit - akik állítólag gyűlölik ezeket a pasikat - mégis számos nő térde megremeg, amikor a közelükben vannak, és reménykednek, hogy "talán megváltoznak". De nem, a rosszfiú nem változik, ők nem keresik a nőket, ellenben a nők folyamtosan mennek utánuk.


Nos, a mai helyzet állása szerint mit hoz a jövő?


2018. dec. 6. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Amennyi "férfi" változik női viselkedésű bu...zivá ugyan annyi "nő" változik hozzájuk nem is tudom mivé!
2018. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A nők meg kezdik elvesziteni a nőies vonásaikat.


Szóval a masik oldalon is egyfajta "evolució" megy végbe.

2018. dec. 6. 16:53
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodj meg, neked bezzegrégen sem lett volna nőd.
2018. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez nem evolúció,tudtommal az csak előre fejlődik és nem vissza fele!
2018. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon félek, hogy a Netflix eltörli a Punisher-t is. :(

(Igen, ezt jó helyre írtam.)

2018. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Fejezzétek már be ezeket a "nem volt még nőd" válaszokat. Miért ne lett volna nőm? Miféle hülyeség ez? Ja, hogy azt gondolod, hogy én is az u.n. "érzekeny pasik" táborát erősítem... Csak annyit mondok, hogy nálam 1000-el megy az NWA illetve a régi Kartel dalok. Remélem ebből már vágod, melyik oldalon állok.
2018. dec. 6. 17:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Mit értünk rossz fiúk alatt egyáltalán? A dinnyét cipelő kokszos gyökerek?
2018. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne gyökér az, aki testepítessel foglalkozik?. Aki kokszol, az edzőterembe is jár, odafigyel az egészséges életmódra legalább nagyjából.
2018. dec. 6. 17:11
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugye te most nem azt akarod mondani, hogy aki kokszol az odafigyel az egeszseges eletmodra?😂😂 koszi, feldobtad a napom
2018. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom te milyen sötét lyukban élsz, ha szerinted csak ez a két véglet létezik. Ez a két kategóri nagyjából a férfiak 5%-át teszi ki.
2018. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!