Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen ajándékokat vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ajándékokat vesztek a párotoknak így az ünnepek közeledtével?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami különlegesebbel előrukkulni, de annyi mindent kapott már az évek során. Ha kérdezem mit szeretne, azt mondja, hogy semmit, mert mindene megvan. Érdeklik a sportok, főképp a motorozás és videójátékok, szereti az órákat is, de abból már millió van neki. Én a műszaki dolgokhoz nem értek, videójátékot venni neki meg olyan sablonos szerintem, mikor bármit letölthet a netről pár perc alatt...Teljesen tanácstalan vagyok
2018. dec. 10. 20:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Ferjemmel megajandekoztuk magunkat egy 400Ks uj, komplett geppel.
2018. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

gondolkozom rajta, hogy sütök pulykát valami pikáns szósszal.


másik ötlet: falmászás, és nyomtatok képeket a telóról. ez az egy biztos.


egyébként vannak oldalak, amik külön ajándékozásra vannak, tudsz tőlük rendelni, és ki lehet tallózni, h csak a férfiajándékokat hozza fel. kütyük, vicces ajándékok, eddig nem találtam olyat, ami örök szerelem.

2018. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja meg masszírozó, ha még nincs neki.
2018. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem ajándékozunk. Meg van mindenünk, semmi értelme még egy adag lomot venni a másiknak. Tárgyi dolgokat soha nem vettünk egymásnak. Mindig közös programot csinálunk ha ajándékozásról van szó. Egyedül ennek látom értelmét. Idén például Veszprémbe megyünk 4 napra pihenni.
2018. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az előttem szólónál. Minden karácsonykor wellnessezni megyünk, az az ajándék, hogy együtt lazulunk
2018. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Szia, ez nálunk is probléma. Az évek alatt minden ötletet ellőttünk. Így idén úgy döntöttünl h nem készülünk egymásbak semmivel, hanem a karácsonyi pénzből elmegyünk wellnessezni :) ez eddig a legjobb ötletünk szerintem. Már nagyon várjuk mindketten.
2018. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Koncertjegy, amire amúgy nem mennénk. Így legalább egy élménnyel is társítható a karácsonyi ajándék.
2018. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2018. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tőlem kaparós Magyarország térképet kap. Előttem nem nagyon utazott sehova, de velem imád, így jó ötletnek tűnik. 27N
2018. dec. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én egyenpólót vettem :D Szeretjük a Trónok harcát és ő már kapott tőlem Trónok harcás pólót, de most olyan lesz ami két különböző, de ha együtt hordjuk újabb értelmet nyer.


Plusz vettem a kis pirosba, a kocsijába egy kormánykerék huzatot, egy olyan szexjátékszert amire régóta feni a fogát.


Meg két színház jegyet egy kedvenc darabjára.

2018. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!