Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja leszünk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja leszünk együtt a pasimmal amikor a szülinapja lesz. Még nem ismerem annyira hogy személyes ajándékot vegyek neki. Milyen szokásos de olyan ajándékokat adhatok aminek örül is? 10-15 ezer között.

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti a sportruházatot, akkor valami ruhacikk onnan, (adidas,nike, stb...). Ha szeret olvasni, egy könyvet. Gondolom tudod, hogy milyen téma érdekli, akkor abban egyet. stb...
2015. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Műszaki kütyüt. Azt minden pasi imádja. Vagy jó minőségű fejhallgatót.
2015. júl. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hónap után 10-15e Ft-os ajándék? Elvitt a Bahamákra nyaralni? Vagy olyan nagyon sok pénze van, hogy gondolod ezt várja el..? Ha még nem is ismered annyira, hogy tudd, minek örülne, nem túlzás ez egy kicsit? A ti esetetekben egyébként a legjobb az "adsz is ajándékot és nem is" elv lenne, vagyis abból a pénzből menjetek el valahova (wellness, étterem, extrém sport, stb), és szerezzetek valamilyen élményt kettesben.
2015. júl. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem várnék el semmilyen ajándékot, főleg ennyi idő után. És én sem költenék a csajomra ennyit! Azért írom így, mert 2 hónap az még lóf***. Mi 1 évig voltunk együtt,és nagyon filóztam azon hogy abból a semmi pénzemből is neki vennék ajándékot, annyira szeretem, de jó hogy nem tettem! Elhagyott, váratlanul. Ha már évek óta vagytok együtt akkor lehet drága cuccot venni, előtte nagy marhaság.
2015. júl. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mumusan ***** válasza:
Szerintem is közös programra kellene költened. Most azok a legfontosabbak.
2015. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek! :) majd akkor kitalálok valami közös programot :)
2015. júl. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!