Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha hiányzik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hiányzik nekem valaki? 18/f

Figyelt kérdés
Valamiért ketté váltak útjaink. Nem volt köztünk semmi. Már nem beszélek vele. Nem keresem. Hogyan engedjem el?
2018. dec. 11. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed?!
2018. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem kiváncsi rám.
2018. dec. 11. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt mondta is? Vagy kifejthetned bovebben
2018. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem mondta, de azt akarja,hogy ne beszélgessünk,így arra gondolok,hogy nem kíváncsi rám. Meg hogy időt kért,de azóta eltelt vagy már 1 hét. Szerintem egyértelmű,hogy ezzel jelezte,hogy nem akar velem beszélgetni többet.
2018. dec. 11. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak arra kíváncsi hogy te keresed e ezek után. Megbantottad vagy miert nem akar beszélni?
2018. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!