Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek valaki, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek valaki, aki már most készül a legszebb, legtisztább és legromantikusabb ünnepre - a Valentin Napra?

Figyelt kérdés

A Valentin Nap egy szívmelengető adomány az emberiségnek. Olyan sötét világot élünk, látszólag minden borús, de van egy nap, ami kizárólag a SZERELMESEKÉ. Emberek, ez csoda! Van egyetlen nap az évben, amig senki nem vehet el a szerelmes pároktól. Ekkor mindenki önnfeledt boldog, úszik a boldogságban, és a szerelme kedvébe akar járni.


Van már most köztetek valaki, aki keszül rá?


2018. dec. 11. 22:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
Ettől se kell félnem.
2018. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Jaja, már február 15-e óta. :D
2018. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%
Inkább olyan sötét világban élünk, hogy kijelölünk egy napot a szeretetnek, amikor az év összes napja az lehetne, de mi mégis megelégszünk azzal az egy nappal. Ez az igazi sötétség.
2018. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
37%

Soha nem ünnepeltem a valentin napot. Ha úgy érzem akkor épp szerda délután, vagy épp hétfő este veszek virágot, vagy apró ajándékot a szerelmemnek. És nem csak egy nap szeretem egy évben.

Az említett nap a legnagyobb ünnep a virágárusoknak, meg a sok hülye értelmetlen gagyi kacatot árusító üzletvezetőknek.

2018. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
Hogy kiknek a véleménye ez? Hát például egy 18 éves lányé
2018. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként nem maga a Valentin nap a probléma, hanem az, hogy csupán egy napra korlátozódik. Ha az év összes napja Valentin nap lenne, akkor nem lenne vele semmi gond.

Igaz, akkor nem is lehetne nevén nevezni a dolgot, és üzletet se tudnának kreálni belőle. A Valentin napi figyelmesség és törődés lenne az emberek alapállapota, amelyet minden nap megélnének. Az ócskaságok vásárlása helyett minden nap valódi törődés és szeretet áradna az emberek szívéből. A valódi szeretet megengedő, elfogadó, és ami a legfontosabb, hogy nem az elvárás táplálja.

2018. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
83%

Persze, szivecskéket sz**ik mindenki, csillámpónin lovagol el mindenki a munkahelyére, miközben szerelmes dalokat énekel. Minden happy, ahogy írod. Úszunk a boldogságban, majd' belefulladunk és a karjaink sem bírják már, de azért úszunk és úszunk. 🐟🐬

Mindenki lázban ég, készül. Azt vettem észre, hogy a fenyőfák már el sem kelnek, csakis a Valentin napi bögrék, kulcstartók.

Ahh...ne is mondd. 😘😘😍😍💏🎁


Kor, nem.🎁🎁💝💝💝

2018. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Soha nem ünnepeltem egyik párommal sem ezt a "csodás" ünnepet, idén sem tervezem. Magával az elgondolással nincs semmi bajom, alibinek tök jó, hogy randizzunk egyet (bár ez erre kijelölt nap nélkül is megy nálunk.) Viszont marketinges vagyok, és szakmai ártalomként én csak ezt látom bele a Valentin napba sajnos. :D Vegyél csokit, vegyél virágot, vegyél szivecskés bizbaszt a párodnak! Kiborírt, hogy bemegyek a boltba és hirtelen azon kapom magam, hogy dolgozok és kattog az agyam rajta. Bár ez minden ünnepkor így van.
2018. dec. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%

💍🌹🌹💍🌹🌹💍

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

💍🌹🌹🌹🌹🌹💍

💍💍🌹🌹🌹💍💍

💍💍💍🌹💍💍💍

2018. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Ezt a senki nem veheti el szöveget megmutatom a főnökömnek, és átküldöm a férjem főnökének is. Hátha...

Ha bejön, az önmagában boldogság.

2018. dec. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!