Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek valaki, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek valaki, aki már most készül a legszebb, legtisztább és legromantikusabb ünnepre - a Valentin Napra?

Figyelt kérdés

A Valentin Nap egy szívmelengető adomány az emberiségnek. Olyan sötét világot élünk, látszólag minden borús, de van egy nap, ami kizárólag a SZERELMESEKÉ. Emberek, ez csoda! Van egyetlen nap az évben, amig senki nem vehet el a szerelmes pároktól. Ekkor mindenki önnfeledt boldog, úszik a boldogságban, és a szerelme kedvébe akar járni.


Van már most köztetek valaki, aki keszül rá?


2018. dec. 11. 22:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
59%

Én szeretem a Valentin napot de enyhe túlzásnak érzem ezt a nagy rajongást iranta, hogy 2 hónapra előre készüljön rá valaki

23 N

2018. dec. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Milyen savanyú emberek vannak itt... kíváncsi lennék, milyen kapcsolatban élnek itt egyesek.
2018. dec. 12. 02:27
 23/33 anonim ***** válasza:

Mára már ezt is úgy kisajátította az amerikai térhódítás, hogy semi tiszta és romantikus nincs benne, csak színtiszta marketing.


Jelenleg kereskedelemben dolgozok és őszinte legyek, már most úgy elegem van a Jingle Bellsből és társaiból, hogy a lakásomba nekem semmilyen dekor nem hiányzik, soha.

2018. dec. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#22 attól meg ,hogy sok ember nem ünnepli mert hulyesegnek feleslegesnek ,tartja vagy csaj nem romantikus ( én meg pláne nem vagyok romantikus fajta)

Kapcsolata normális. Nem egy idióta Valentin nap határozza meg hogy milyen egy ket ember kapcsolata.

2018. dec. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
*vagy csak nem romantikus
2018. dec. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%

Off:Valamelyik évben a Sparban jártam,és felvoltak akasztva szív alakú lufik. Bent volt a boltban egy idegbeteg 30as körüli pasas, és folyton a lufikat ütögette,egyet le is tépett a helyéről. :D Sztem szerencsétlent folyton kikosarazták vagy nem tudom, de én jót mulattam rajta :D


On: Én nem készülök rá,mert nekem túl nyálas,és amúgy sincs pasim. :) De neked egészségedre,amúgy sztem nincs baj azzal,ha valaki szereti ezt a cuccot. :) 23L

2018. dec. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, most van először kapcsolatom, nem tudom, milyen lehet Valentin napot tartani, eddig nem is gondolkodtam azon, szeretném-e vagy sem. Nekem az amerikai/angol filmek őrülete nem hiányzik, szerencsére nálunk nem is megy ez még annyira. Ennek ellenére az alapötlet kedves, illetve magánéleti okolból amúgy is csak februárban tudok a barátommal minőségi időt tölteni, így adok egy esélyt neki. Aztán majd meglátjuk, mi lesz: bejön-e vagy sem. 19/L
2018. dec. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
én már a húsvétra készülök, jeee!!!:D
2018. dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A..ád
2018. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
93%

Mi próbáltuk ünnepelni, de teljesen h**yén éreztük magunkat, amikor első évben egy wellness hétvégére mentünk és mindenhol csak párok voltak és smaciztak meg az étteremben mindenki csak csókólózva, kéz a kézben tudott vacsorázni. Este még szexelni sem tudtunk jóformán, mert hangosan kifejtettem, hogy kb 30 másik pár is biztos szexel és milyen vicces lenne hallani egyszerre a nyögéseket és röhögésbe fulladt az egész :D


Második évben étterembe mentünk, de ott is a cuppogó párok szindróma teljesen kiábrándított.


Harmadik évben inkább egy héttel Valentín nap előtt ünnepeltünk, ugyanis pont Valentín nap egy héttel mondta ki először, hogy szeret.

Mi tényleg próbáltunk alkalmazkodni a nyájhoz, de valahogy nem fekszik nekünk ez a kollektív imádat nap.


28N és 28F

2018. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!