Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak? Angliában élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Angliában élek 2 éve és azóta járok edzeni is. Két éve figyeljük egymást az egyik edzővel az első évben nem tudtam még angolul szóval nagyon nem tudtunk egymással beszélgetni. De most már többet beszélünk a villamoson az edzőteremeben..

Figyelt kérdés
Múlt szombaton a gym iroda előtt beszélgettünk 1 órán keresztül mindenről.Nekem az jött le hogy tetszem neki mert faggatott az exemről is aztán mondta nekem hogy küldjek neki valami üzit.3 nappal később ráírtam de alig ír vissza pedig fent szokott lenni és csak fél naponta ír vissza vagy naponta ez mit jelent?mit tegyek?
2018. dec. 12. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy te vagy a férfi, és nem nőként kajtatsz egy pasas után ennyire...
2018. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csinalj semmit. Tapasztalatom szerint ott kulonosen kommunikativak az emberek, azert beszelgetett veled, mert nem akart bunko lenni. Ne magyarazz bele tobbet, mint ami
2018. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok de eddig mindig ő szólított le szóval nem vágom ezt az egészet...
2018. dec. 12. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne keresd, és ha nem keres magától, akkor hagyjad, és keress mást.
2018. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit nem vágsz? Neki ez a munkahelye. Ő abból él, hogy a nők kicsit belebolondulnak, és járnak hozzá edzeni. Ehhez kicsit flörtölnie is kell néha. Külföldön ez a normális, hogy kedvesen érdeklődik, köszön, barátságos. Rendszeresen így köszönnek el, hogy akkor majd írj rám, vagy hívj fel, de ezt nem kell szó szerint venni, ahogy te tetted.
2018. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!