Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képes lennél meghalni életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél meghalni életed nagy szerelméért, azéet, hogy ő élhessen?

Figyelt kérdés

Vagy legalább odaadnád a fél életed?


Ez utóbbig mondtam akkof, amikor azt hittem, hogy szerelmes vagyok. Ma már belátom: ostobaság


2018. dec. 15. 06:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért: telefonfól írok.
2018. dec. 15. 06:29
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem

Fel kell nevelnem a gyerekeim :-D

De ha nem lennenek sem.

Az eletem az enyem az meg az ove

2018. dec. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
szereleméhes emberek, írjatok ti is...
2018. dec. 15. 06:42
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem, akire hittem hogy életem nagy szerelme, könnyűszerrel kilépett az életemből.

A mai világban úgy sincs örökké tartó szerelem, nem hiszek benne. Ezáltal nem létezik olyan, hogy "életem szerelme".

2018. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy 'fél életemet' hogy lehet odaadni?!

Az egyik vesémet oda tudom adni, de az életemet azt félben biztos nem, azt vagy egészben adom, vagy egyáltalán nem.


Egyébként a kérdésre válaszolva nem tudom, hogy képes lennék e rá, mert még sosem voltam igazán szerelmes.

2018. dec. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amíg csak ketten voltunk, igen. A férjem a mindenem, őszintén mondom, nem tudom, mit csinálnék nélküle. Viszont most, hogy vannak gyerekeink, bármennyire is rossz belegobdolni, úgy érzem, nekik fontosabb vagyok én. Szerencsére nem nagyon kerül ilyen döntéshelyzetbe az ember.
2018. dec. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5:


A hátralévő életed felét... mint a Death Note-ban 😁

2018. dec. 15. 07:03
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Én oda adnám, de lehet még egy idegen embernek is akinek van családja és több embernek hiányozna, mint én. Egyébként ez a dolog nem túl életszerű, de nem hiszem, hogy képes lennék tovább úgy élni, jogy megmenthettem volna akit szeretek, dd nem tettem semmit. Így gondolom most.
2018. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

A kicsi f**zom nem kéne ? :D

Inkább haljon meg ő értem, én már eleget adtam annak az elmebetegnek.

2018. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Ideje lenne,hogy mas áldozza fel az életet értem... Szóval a válasz,NEM!!!!!23L
2018. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!