Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátból több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátból több?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megismertem egy srácot, akivel legjobb barátok lettünk. Pár napja viszont a baratsagbol kavarás lett. Azóta ugyan úgy beszélünk, barátok vagyunk. Viszont ha együtt vagyunk érezhetően vibrál a levegő köztünk. Imádok vele lenni, egész napokat képesek vagyunk beszélgetni megszakítás nélkül. Ha vele vagyok teljesen kikapcsol az agyam, és csak jól érzem magam. Sajnos volt egy nagy csalódásom, ami miatt nem igazán tudok nyitni más fele úgy igazán. Nem érzem magam szerelmesnek a legjobb barátomba, de valamiért egész nap rá gondolok, imádom a mosolyát, várom, hogy mikor találkozunk, hogy mikor keres, vagy ír. Ha vele vagyok tudat alatt azt várom, hogy megcsókoljon. Ő csak barátként sokkal jobban bánik velem, mint az előző szerelmeim. Nem tudom milyen érzés van bennem, de nem akarom elveszíteni, hiszen érzem, hogy ő nem csak barátként néz rám. Talán csak a csalódások miatt félek belemenni, de tudat alatt én is többet érzek? Félek, hogy bennem nem alakul ki szerelem iránta (vagy senki iránt). Szerintetek mi ez? 20/L

2018. dec. 15. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent nálad a kavaras ?
2018. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csók, semmi több
2018. dec. 16. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Mit tartasz szerelemnek, ha nem ezt?
2018. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem azt a pezsgést, amit ezelőtt. Tudom, hogy az első szerelem után (a többi csak plátói volt) minden szerelem más érzés, de egyenlőre ezt nem tudom hova tenni magamban, vagy nem merem. Igazad lehet!
2018. dec. 17. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem illünk össze mindenkivel egyformán, s így nem is lehetünk bárkibe szerelmesek. Sokszor pl. a feromonok döntik el, hogy valaki mennyire passzol hozzánk. Ezek befolyásolhatatlan, tudat alatti dolgok, de a párválasztás elengedhetetlen feltételei.

Ne erőlködj. Azt szoktam mondani, a szerelem olyan, mint a fing. Ha nagyon erőltetik, lehet, hogy szar lesz...

2018. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem erőlködött, de egyszerűen ha nem ír hiányzik, ha ír örülök, ha együtt vagyunk nagyon jól érzem magam. De ha hazajövök és egyedül vagyok úgy érzem nem vagyok szerelmes. Viszont imádom a vele töltött időt, és nem akarnék kihagyni egy találkozót sem.
2018. dec. 17. 20:43
 7/10 anonim válasza:
Pedig ez szerelemnek tűnik a leírásodból, amikor nem érzed, hogy megváltoztat, és minden jó, szerintem az az igazi.
2018. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2018. dec. 19. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi lett a dologból? Én ezek alapján arra gondolnék, hogy szereted mint egy barát, de nincs az az igazi vonzalom, inkább csak annyi hogy nincs éppen más, akkor már jók vagytok egymásnak :// de érdekelne hogy mire jutottatok!

L21 (sorstárs)

2019. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta is kitartunk egymás mellett, nem érzem magam szerelmesnek, de mással nem tudnám magam elképzelni mert nagyon szeretem őt. Azóta sokkal közelebb kerültünk egymáshoz.
2019. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!