Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátból szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 16/L vagyok és van egy velem egyidős legjobb fiú barátom. Sokszor találkozunk, ilyenkor mindketten jól érezzük magunkat, sokat nevetünk. Ám az utóbbi időben sok célzást tesz a kapcsolatunkra, mintha járnánk. Én nem tudom, hogy mit akarok. Élvezem amikor úgy viselkedünk poénból, mintha együtt lennénk, de semmi komolyabb érzést nem vált ki belőlem. Szerintem ő többet érez barátságnál. Mit kéne tennem? Ha megpróbálnánk együtt, de nem menne és elveszíteném az nem éppen érintene jól. Nem akarom elveszíteni őt. Kérlek írjatok tapasztalatokat.

2017. aug. 1. 18:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem volt pár éve egy lány "legjobb barátom" és hasonló helyzetben voltam, elkezdtem többet érezni iránta. Ő sajnos nem viszonozta, de elmondta őszintén és így tovább tudtam lépni. Mindenképpen mondd el neki mit érzel, lehet hogy fájni fog, de legalább nem reménykedik!
2017. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek szerint sorstarsak vagyunk, velem most pont ugyanez van... A legjobb baratom az a fiu de mindketten elkezdtunk tobbet erezni egymas irant ugy erzekeltem csak meg nalunk sem lepett senki... Hirteken nem nagyon tudok segiteni csak azert irtam le hogy tudd: en is hasonlo cipoben jarok es nem vagy ezzek egyedul... Ha tortenne vakami barmikor elmondom, ha erdekelnek eddigi reszletek akkor nyugodtan irj privatot :)

Udv, egy 14 eves lany...

2017. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne kínozd, mond el őszintén, hogy nem érzel iránta többet, és ne hagyd, hogy reménykedjen benned, milyen barát lennél, ha nem lennél vele őszinte.

Sajnos én szerelmet vallottam a legjobb barátomnak(lánynak), viszont azóta se beszélünk, mivel nem adott semmilyen választ, (az igaz én nem voltam a toppon mikor elmondtam), és szar nekem, hogy 6 éves kapcsolat után nem tudott egy normális választ adni. 17f

2017. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem volt legjobb fiúbarátom és sikeresen tönkretettem mert én már beleszerettem neki meg csak bejöttem így "szórakoztunk" hát csodálatos ötlet volt tönkretenni a barátságunkat szóval ha rám hallgatsz ha nem vagy szerelmes akkor inkább hagyd.
2017. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A legjobb barátommal nőttem fel. Ma már 24 vagyok és együtt élek vele. Mindez úgy történt, hogy 15 évesek voltuk, együtt jártunk gimibe, folyton együtt lógtunk. És belémzúgott, de én nem éreztem iránta semmit, ennek ellenére összejöttünk. És megszerettem. Teljesen más oldalát mutatta meg, és őszintén meglepődtem. 2 éves korunk óta legjobb barátok vagyunk, és mégis mikor összejöttünk akkor ismertem igazán... Ez csak egy példa, de lehet hogy bánni fogod ha nem próbáljátok meg
2017. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyu velem is ugyenez van de én már egyszer kitoörtem egy ilyen helyzetből és egy fél éves kapcsolatom lett és nagyon szerettem őt de összetörte a szívem de kibékültünk(most ő a legjobb barátom)de most van egy másik lány barátom és úgy érzem hogy tetszik a hangulatjelünk a puszi és a neve az kiscicám fried zone😭😭😭annyira tetsziiik
2018. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!