Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb lány barátból kapcsola...

Legjobb lány barátból kapcsolat, majd pár hét után hagytuk. Lehet még ebből valaha valami?

Figyelt kérdés

1 lánnyal 1 évig legjobb barátok voltunk, mindent tudtunk egymásról, bármikor bármiben számíthattunk egymásra, folytonos volt az érdeklődés egymás iránt.

Majd úgy éreztük meg kell próbálnunk a kapcsolatot, mert a barátság és kapcsolat határán táncoltunk.


Megpróbáltuk, aztán szépen lassan csillapodott a dolog, nem is tudtunk annyiszor találkozni, ahogy akartunk, talán ez is volt az oka. Majd pár hét után szakítottunk. Akkor mindkettőnk azt akarta, hogy a barátság mindenképp maradjon meg, de ez nem így történt nyilván, már nem olyan volt semmi sem.


Annyi a pozitívum a történetben, hogy nem történt egyik periódus alatt sem semmilyen negatívum (azaz nem volt sem veszekedés, sem félreértés stb.).


Több közös ismerősünk is van, így hallunk egymás felől néha néha, de beszélni nem beszéltünk azóta, kb 10 hónapja.


Ne kíméljetek a válaszokkal, tapasztalatok, történetek is jöhetnek hasonló téren, következtetések, vélemények hideg-meleg egyaránt!


(én 19 voltam, a lány pedig 16 ezen időszakban)


Van esélye, hogy valaha még újra kialakulhat egy barátság? Kapcsolatra már én sem feltétlen vágyom tőle, de a barátsága nagyon hiányzik.



2018. jún. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt, csak én a lány vagyok a sztoriban. Nálunk valahogy úgy alakult, hogy egy kisebb szünet után maguktól elsimultak a dolgok, és tudtuk folytatni a barátságot anélkül, hogy megbeszéltük volna. Viszont kellett idő mindkettönknek, hogy magunkban helyre tegyük a dolgokat.

Nálatok elég sok idő eltelt, szóval én azt javaslom, hogy beszélj vele, vagy ha könnyebb, írd meg neki. Könnyen lehet, hogy te is hiányzol, csak nem lép ő sem. (Én pl. nem mertem, mert féltem, hogy mindent elrontottunk.) Egy próbát mindenképp megér, a beszélgetés után tisztán fogsz látni és nem őrlődsz magadban.

2018. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez bíztató kicsit! :)

Még jöhetnek válaszok

2018. jún. 26. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán. Az nem jó ha nem veszekedtetek, csajok szeretik az intenzív érzelmeket megélni. Meg az se jó, ha szex közben barátilag figyelmes akartál lenni mindig, néha igénylik a kemény leápolást, meg hogy a férfi ne kérdezgessen, hanem uralja őket.
2018. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is ebben a helyzetben vagyok/voltam.

Most, hogy vége lett középsulinak, így nem látjuk egymást, talán soha. Szerintem nekem jobb is így.

Mi is a barátság-kapcsolat határán táncoltunk/táncolunk, csak nekem nem volt bátorságom. Második osztálytól lett barátja, így már nem is kezdeményezek.

Megbeszélés nélkül tudtuk, hogy több vagyunk, mint barátok, de egyikünk se mert lépni. Második osztályban azért kimondtam, hogy tetszik nekem a csaj, mert részegen tudjátok mi van.

Talán, de csak TALÁN, ha egyszer nem lesz barátja, és újra többet találkozgatunk, akkor lehet, hogy lesz belőle valami.

19/F

2018. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még!
2018. jún. 26. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!