Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van a mai legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a mai legtöbb párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Össze jönnek,szét mennek,megcsalnak,vagy egymást csalják,ahelyett,hogy megoldanák a gondokat inkább választanak mást vagy kilépnek,kicsaponganak,stb?

2018. jan. 3. 19:33
1 2
 1/18 Lazy Lover ***** válasza:
58%
A nagy semmi..
2018. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbbnek semmi.
2018. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
A szexet, valamibe csomagolni kell. A párkapcsolat is egy csomagolás a szexhez.
2018. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Több, mint 50-100 évvel ezelőtt, amikor még érdekből házasodtak meg hogy ne maradjanak 25 évesen vénlányok.

Két érett, felnőtt, szeretni képes ember közötti párkapcsolat felbecsülhetetlen értékű. Kismillió jó kapcsolatot látok nap mint nap. De nem kell mindent megoldani. Nem kell egy sz.r kapcsolatban maradni. Felejtsük már el ezt, hogy lenézzük aki véget vet egy kapcsolatnak. Ha nem vagy boldog, szakíts, ennyi. Ezzel nincsen semmi baj. Ettől még a párkapcsolat lehet nagyon jó és értékes ameddig tart.

2018. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Az értelme: a szeretet átélése.

Szerintem senki sem temeti el már az elején a kapcsolatot, nem azzal indítanak, hogy úgyis szétmennek. Idővel derül ki ha nem passzolnak össze.

2018. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
#4 ez pontosan így van, inkább legyen életem végéig 100 rövid, de boldog “kapcsolatom”, mint egy nagyon hosszú, amiben sokszor nem vagyunk boldogok, csak társadalmi nyomás, megfelelési kényszer, magánytól való félelem vagy megszokás miatt benne maradunk.
2018. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért lányok az ugye mégsem esik jól ha kezdesz idősödni szeretnél gyereket választasz párt ugye "erre a célra" aztán megszületik az első gyermek életed értelme majd a második aztán vesztek egy lakást berendezed a kis életed de egy nap szöget üt a fejedbe ahogy a nagyszüleidről nézegetsz képeket hogy téged miért nem jegyeztek még el? Miért nem vagy még házas? Mert ugye minek mert volt 100 boldog kapcsolatom ez is csak az.A 101. BOLDOG KAPCSOLAT!!! Azt ne mondja nekem senki hogy ez jó és ez helyes és ez jólesik.Nem értem az embereket hogy ennyire szar emberismerők vagy ennyire nincsennek megelégedve magukkal és hogy lehetnek ien bizonytalanok mindenben.
2018. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Talan Muller Peter irt errol egy konyveben. Lehet, hogy nem o. Hogy a fogyasztoi tarsadalom ide is begyuruzott. Ha valami nem OK, nem vagyunk minden pillanatban boldogok, kidobjuk a kukaba a kapcsolatot. Ahogy a mosogephez sem szerot hivunk, ha rossz, hanem veszunk ujat. Nem probaljuk megjavitani a "dolgainkat", hanem kukaba vele, es johet az uj. Csakhogy az uj kapcsolat is csak ideig-oraig lesz csilivili, mert a szerelem sajatossaga, hogy elmulik. Mert egy kemiai-biologiai folyamat, ami 2-3 ev alatt torvenyszeruen lecseng. Es szalldogalunk viragrol viragra, amig tart a "kemia", addig jo, utana kalap kabat. Es ez ismetlodik a vegtelensegig. Nincs mély osszetartozas, nincs miert eletben tartani egy valsagba kerult kapcsolatot. Pedig a legtisztabb, legszebb parkapcsolat sem folyamatos boldogsagbol all. Mindig van nehez idoszak. Es a mai ember egy ilyen nehez idoszakot nem megold, hanem tovabball.

Szerintem egyebkent azt sem gondoljuk at, kivel jovunk ossze es kivel nem. Valogatas nelkul ugralunk ki-be a kapcsolatokba.

2018. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A gazdasági kapcsolat. Más semmi.
2018. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 20:03


magadból indulsz ki? " mint egy nagyon hosszú, amiben sokszor nem vagyunk boldogok, csak társadalmi nyomás, megfelelési kényszer, magánytól való félelem vagy megszokás miatt benne maradunk."


Na most itt engem baszogatnak a kérdés miatt,de akkor ennyi erővel én is mondhatnám,hogy az általad írt általam idézett szöveg miért lenne jellemző,mi van ha valaki nem azért akar egy hosszú kapcsolatban maradni amit te le írtál.

2018. jan. 3. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!