Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, összeállnátok egy milliár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, összeállnátok egy milliárdossal aki arcra csúnya?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9.: elettapasztaladt? Az életedet a hykn gyűlölködve töltöd el. Amit te élettapasztalatnak nevezel, azt egy beteg, torz világkép, amit magadnak felépítettél.
2018. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es,miért ítélkezel úgy,hogy nem is ismered az embert?Mivel lennél különb nálam?
2018. dec. 16. 15:10
 13/19 anonim ***** válasza:

:D


Kész vicc vagy kérdező. Szembesítettelek valamivel, erre te letorkolsz, hogy naiv vagyok.

Most a másik is szembesít téged valamivel, erre nekiesel, hogy ő ismeretlenül miért ítélkezik.


Ne, még véletlenül se nézz magadba. Oszd az észt nekünk, hisz tudom, mi vagyunk az ostobák, te meg mindent tudsz. :D

2018. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen csekély a valószínűsége a csúnya arcú milliárdos létezésének, kérdező. Elvégre ha valakinek, neki


1. van pénze plasztikáztatni,


2. amennyiben egy személyben képvisel egy céget, akkor valószínű, hogy ez egyfajta "munkaköri követelmény" is, legalábbis az USA-ban mindenképp.

2018. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12.: a kérdéseidet és válaszaodat látom, amiket napi 10x kiteszel. Képzelgések, fantáziák, amik keserű magányra utalnak. Ez nem egészséges világkép, amivel oszthatod a tutit. Ilyen kérdések helyett magad fejlesztésére fordíts energiát.
2018. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pedig nem a külső számít ..
2018. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene egybemosni az összes nőt, te 57%-os IQ-bajnok. Nekem nagyon is számít, ezt mindig nyíltan vállaltam, és nő vagyok.
2018. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én nem...érzelmek nélkül nehéz nekem. Ha még nem is tetszik meg taszító akkor főleg.

Volt már nagyon gazdag hódolóm. Nem volt az esetem, nem tudtam vele miről beszélni. Semennyire se volt vonzó számomra. Ezért össze se jöttem vele.

2018. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Még a csúnya főnökeiket is végigszopják egyesek, pedig azok nagyon messze vannak a milliárdostól, inkább egy német takarító vagyonával rendelkeznek.
2018. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!