Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak mélyebben képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mélyebben képesek szeretni, mint a nők?

Figyelt kérdés

Mintha hosszabb idő alatt következne be náluk a szerelembe esés, nem olyan gyorsan, lángoló szenvedéllyel lesznek szerelmesek talán, mint a nők, de mintha mélyebbek is lennének az érzéseik...jó látom?


Persze nem a Casanova típusokra gondolok, de akár még őket is eltalálhatja Ámor nyila.



2018. dec. 19. 17:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Igen, jól látod. Tapasztalatom az hogy férfiaknál később alakul ki a kötődés, de nem biztos hogy tartósabban.
2018. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Ez pont fordítva van a férfiak képesek pár nap alatt beleszeretni valakibe és ki is szeretni, a nőknek általában több idő kell, de akkor mélyebben is éreznek.
2018. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy teljesen egyéni dolog és teljesen független az illető nemétől.
2018. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Ez szerintem nemfüggetlen. Egyéni érzelmi intelligenciaszint kérdése. Nálam (férfiként) egy kicsit elszaladt az érzelmes (mélyen érző) mutató a "túmáccs" irányba pl. xD


Ismerek/tem olyan nőt is aki nekem az ellentétem, nem is egyet. :)


Pszichológiai nyelven: fajsúlyos százalékokkal rendelkező I/ENFP vagyok. :)

2018. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyik nem sem képes erre. Az emberi fajban kódolva van a zsigeri gonoszság. Pillanatok alatt fordulnak az addigi "barátaik" ellen, ha úgy van.


Elég 1-2 rossz mondat és "hatalmasat csalódtak", ha épp nem úgy viselkedsz ahogyan ők azt elvárták volna. És onnantól márcsak idők kérdése mikor kerülsz a "nemkívánatos" listára.


Senkinek nem szabad hinni. Sosem.

2018. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
ez nem nemtől, hanem jellemtől függ
2018. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem hinném,hogy ez nemtől függ.
2018. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 peca1000 ***** válasza:
19%
Szerintem olyan 16 cm mélyen tudok igazán szeretni :)
2018. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem az a kérdés, hogy mélyebben tud-e egyik nemű szeretni a másiknál, hanem hogy kit szeret az ember. Férfiak a nőt magát szeretik (a testét, a hangát, a jellemét, a kedvességét stb.), ezért ez sokkal mélyebb szeretetnek tűnik, nők azonban sosem a férfit szeretik, hanem ugye elsősorban saját magukat, és utána jön az, amit a férfi nyújtani tud a nőnek: biztonságot, jólétet, pénzt, figyelmet, kedvességet, társadalmi pozíciót, ez pedig egyáltalán nem tűnik mély érzelemnek, a férfi iránt semmiképp. Szakítás után is a nők elsősorban magukat sajnálják, és azt hogy bizonyos előnyös dolgokról le kell mondjanak ezután, és ki lesz az, aki ugyanezt biztosítani tudja számukra.

Ha ezt megértjük, sokkal könnyebben átlátjuk a férfi-nő kapcsolatok kuszaságát, és nem várunk el teljesíthetetlen dolgokat a nőktől...

2018. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem nemtől hanem lélektől függ a dolog.

Egy casanova típus sosem szeret csak önmagát tekintve hogy Casanova gyűlölte a nőket ( nézzz utána )


egy normális srác pedig tud rendesen szeretni ha van kiért

kérdés hogy a csalódás után mennyire ábrándul ki a másik nemből.

2018. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!