Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Remenytelen helyzetben vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remenytelen helyzetben vagyok, hogy tudnek ebbol kilepni?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy tudnek kilepni egy olyan se veled se nelkuled kapcsolatbol??Lassan egy eve lesz annak h megismertem, szamomra elso talalkozasok utan egy olyan szemelyt akiert nem voltam annyire oda.Sajnos idovel beleszerettem,most meg itt vagyok es szenvedek.Mindketten 40 folotti ferfiak vagyunk,melegek.Kulon elunk de napiszinten talalkozunk.Sajnos,o egy kicsapongo eletet el,van hogy napi 2-3 masik ferfivel is osszeszuri a levet.Az elejen o szokot inkabb keresni most meg forditva.Nagyon jo vele az agyba,tarsasagban stb,nagyon jol erzem magam vele.Hozza teszem,o munkanelkuli 2 eve,en sokat tamogatom anyagilag,etterembe meg mas helyeken en alom altalaban a cehet.Egyertelmu h az anyagiak miatt van velem,testileg nagyon mar nem kivan csak hazudozik hogy szeret,hianyzok neki.Sokat szenvedek mert allandoan hazudozik,fuvel faval osszejar.Tobbszor felvettem neki,ha nem kivan nem problema de akkor hagyjuk abba ezt a kapcsolatot.Akkor mindig azt szokta mondani h de szeret stb.Nagyon szeretem meg mindig de mivel ennyire hutlen,nagyon szeretnek tole megvalni.Nem szeretnem teljesen megszakitani vele a kapcsolatot de szeretnem ha mar bem fugnek tole erzelmileg,ha mar nem tudna zsarolni tobbe erzelmileg.Szeretem ot meg mindig annak ellenere h allandon dug osszevissza de valahogy tovabb szeretnek lepni.Hogy tudnam ot elfelejteni vagy legalabb az erzelmeim elfolytani,kiszeretni belole??

Valaszaitok elore koszonom


2018. dec. 19. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, milyen választ vár, hogy szeretnél tovább lépni, amíg fizeted a szeszélyeit, valószínű a napi 2-3 férfi akivel lefekszik, fizet neki szintén. Azt mondja, amit hallani akarsz. Ha nem szakítod meg teljesen a kapcsolatot vele, nem is leszel túl rajta, mert most úgy csicskáztat, ahogy akar, te meg örömmel ugrálsz neki.
2018. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tobbiek nem fizetnek neki azt tudom.Nem dicsekedni akarok de en megtehetem ezert csinalom.Es szivesen meg is tennem a tovabbiakban is a legalabb egy kicsit tisztelne,nem alazna meg annyire.Nem szeretnem teljesen megszakitana vele a kapvsolatot,tobb munden kot hozza.Viszont szeretnem ha mar nem zsarolna erzelmimeg
2018. dec. 19. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Azért, mert azt mondta?
2018. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz én hetero nő vagyok,de azért leírom.Ment/megy nálunk is ez,meg ő is kevert már pár nővel,ami nálam betette a kaput az,amikor egyenesen premier plánban láttam hogy egymás mellett fekszenek egy ágyon,miközben átkarolja a nőt.Ez a kép annyira beleégett az agyamba,hogy olyan undort érzek,hogy nagyon.Ehhez még hozzásegített pár hasonló amit láttam.Igaz még mindig van 5% hogy nem szakadtam el teljesen,de ez nagyon sokat nyomott a latban.Próbáld meg.Mondd neki hogy téged nem zavar hogy mással is van,szeretnéd megismerni legújabb szerzeményét,add be,hogy te teljesen elfogadod innentől ezt az állapotot,jelenlétedben nyugodtan ölelgetheti,puszilgathatja,még azt is beadhatod,hogy ez téged izgat.Na ha ezt ott a szemed előtt meglátod,talán kicsit kitisztul az agyad.
2018. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ismerek par embert akikkel osszejar,ismerem azoknak az anyagi helyzetuket,ok max meghivjak a jo 'baratom'egy mekibe.De latom ot is hogy el,nem er a penze stb.

2es vakaszolo:lattam ot mar massal szexelni tobbszor is sajnos,ott akkor kezdtem rafeltekenykedni,addig annyire nem erdekelt ez a pasi.Az a pillanatig,egy laza kapcsolatom volt vele,az elejen eljatszotta h feltekeny ram en meg el is hittem.Es a mai napig irogatja h szeret,hianyzok,en meg mint egy tinidszer kislany,naivan el is hiszem.Valahol,biztos szeret mert ismerem az egesz csaladjat,tehat bemutatott nekik.Sajnos tul sok mindent neztem el neki,meg is van a kovetkezmenye.Valahogy ki tudnek szeretni belole,ez volna a megoldas.

2018. dec. 20. 06:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod úgy, hogy neked 40x éves létedre függened kell tőle? Nincs más, aki normálisabb értékrenddel van megáldva és mondjuk kapcsolatot akarna Veled? Nem ő a világ közepe...


30N

2018. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy szerelmes vagyok bele.Nagyon jol erzem magam vele,agyba,tarsasagba,mindenhol.De az hogy osszevissza dug mindenkivel,azt nem tudom lenyelni,faj.Mivel szerelmes vagyok vele es ezt csinalja velem amit csinal,szenvedek is miatta rendesen.O egyertelmuen a kenyelemert van velem,ezzel tisztaban vagyok en is.Nem lesz konnyu,de valahogy le kell lepnem.Nem szeretnem teljesen megszakitani vele a kaocsolatot de ritkitani,talan idovel jobb lesz,segit majd az ido.
2018. dec. 20. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!