Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ha egy pasinak kisfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy pasinak kisfiús/gáz hangja van (meg a külseje is), akkor totálisan reménytelen helyzetben van nálatok?

Figyelt kérdés

Nekem hasonló (talán 1 fokkal mélyebb) hangom van, mint a videóban szereplő srácnak, de ha ez nem lenne elég legalább még raccsolok is mellé elég szépen:

[link]

Arról meg természetesen nem is beszélek, hogy az alkatom is eléggé tükrözi (alacsony, sovány) a kisfiús jellemvonásaimat dacára, hogy már diplomás felnőtt huszonéves vagyok.

Mindezek miatt olyan szintű önbizalomhiány alakult ki, ami miatt beszélni/társalogni is csak ritkán szoktam és emiatt nem meglepő, hogy jelenleg is szűz vagyok. Ilyen kisfiús pasiként soha a büdös életben nem lesz esélyem barátnőre? Szeretném, ha nem hitegető válaszokat kapnék, mert:

ad1: Nekem azzal semmivel nem lesz jobb, ha kamuztok, a való életben meg más tapasztalok.

ad2: Ugyanúgy nem foglak lepontozni, ha a cukormázas szavak helyett a számomra fájdalmas igazságot írod le.

Előre is köszi a válaszokat.



2017. dec. 11. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem kisfiús.

Egyébként csípjük a kisfiúkat is.:)

https://www.youtube.com/watch?v=EMh1lIaOKF0

https://www.youtube.com/watch?v=4nSbirgHBiA

2017. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy voltam, hogy a vékony hang fiúnál teljesen elrontja a képet róla, akármilyen jóképű is, de ez, amit linkeltél még nem az a szint, csak közel van hozzá. Szóval ha azt mondod ettől egy fokkal mélyebb, akkor ezen ne aggódj
2017. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A raccsolást nem muszáj eltűrnöd. Beszélhetnél logopédussal. Nyilván sok gyakorlás kell, de megszüntethető.
2017. dec. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már az alacsonyság önmagában kizáró ok, ahogy az is, hogy huszonévesen szűz vagy (már ha elmondod). A kisfiús hang is nagy hátrány, de alacsonyként teljesen mindegy, mert férfias hanggal sem lehetne nőd.
2017. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem az a magasság, amit rossz hallgatni.:) Alacsony alatt mire gondolsz? 170 körül vagy? Mert sokaknak már az is alacsonynak számít, pedig a legtöbb lány 160 és afellett van kicsivel, tehát még ígyis nyertek maguknak egy 10 centivel magasabb srácot. Szóval pontosíts kérlek:D
2017. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a hang nekem még nem a már nagyon durván kisfiús/lányos/vékony kategória, ezzel nem lenne bajom. Se az alacsonysággal, amennyiben azért magasabb az én 156 cm-nél, és őt nem zavarná, hogy én meg nagyobb darab vagyok lány létemre.


Viszont volt olyan ismerősöm, akinek olyan kappanhangja volt, hogy csak simán hallgatni nem volt kellemes, nemhogy még vonzó is legyen (a videónál linkeltnél JÓVAL vékonyabb, magasabb, femininebb)... ráadásul ő mellé még egy jó nagy darab szakállas pasas is volt... és mellé úgy affektált, mint Lakatos Márk. Na az már bizarr volt.

2017. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5: "Szóval pontosíts kérlek:D"


Kb olyan 170 vagyok. Fáradtabb napjaimon 169.

2017. dec. 12. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos a magasságod, nem mondanálak alacsonynak.:)
2017. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van itt gyk-n egy 170 cm körüli, sovány, húszonéves srác aki kb minden egyes nap kiírja ezt a kérdést (máshogy fogalmazva/más köntösbe bújtatva) megerősítést várva a saját igazának. Kedves Barátom, ha magadra ismertél kérlek fogadd meg tanácsom!

Nyilván nem túl előnyös a külső megjelenésed, hiába van állítólagosan helyes pofid, de nem kell neked is borsóagyú tenyészbikának lenned, hiszen a világ hatalmas rengeteg nő van. Talán rossz ajtón kopogtatsz, talán a saját "súlycsoportodban" keresgélj vagy kompenzálj valamivel! ÉBRESZTŐ! A hiszti korszaknak 3 éves korban vége, kapd össze magad!

2017. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!