Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, hivatalosan barátok vagyunk, vagyis már azt sem tudom. De 2 évig osztálytársak voltunk. Én pedig beleszerettem, de gyáva voltam és mikor rákérdezett letagadtam,nem akartam a barátságát elveszíteni. Egyre inkább az az érzésem,hogy hiába nem lett semmi belőle nem volt teljesen egyoldalú. Aztán tavaly májusban végeztünk és azóta nem láttam, de más mégse érdekel azt hiszem azért mert nem tudtam lezárni nem múltak el az érzéseim iránta. Csakhogy amire erre rájöttem késő volt. Barátnője van és boldog. Én nem tudom lezárni pedig igazából semmi nem történt köztünk. Mit tennétek a helyembe?

(A rosszmájú megjegyzéseket mellőzük köszi.)



2015. márc. 31. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz csinálni mint elfelejteni
2015. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Barátnője van és boldog"! Szerintem is, az lesz a legjobb ha megpróbálod elfelejteni...

Majd találsz mást, hidd el. :)

2015. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha az ennyire egyszerű lenne..

Próbáltam felejteni elterelni a gondolataim, de amit kicsit nyugi van újra azon rágódom mi lett volna ha elmondom neki mit érzek

2015. márc. 31. 20:13
 4/5 anonim válasza:

Semmit nem tudsz tenni. Hidd el tudom. En is most ilyen helyzetben vagyok hogy majdnem mindig a "mi lett volna ha..." jar a fejemben de ahogy mulik az ido egyre kevesebbszer.

Azota beszelgetek egy sraccal es jol kijovunk de semmi komoly es megis amikor vele beszelek akkor a masik srac (volt koztunk valami de annyira nem volt komoly) meg az elkoszones utan se jut az eszembe.

Ezzel csak annyit akartam mondani hogy ismerkedj. Fiatalok vagyunk elottunk az elet. Ne ragodjuk ilyenen. Ha csak a multon ragodunk elfelejtunk elni a jelenben es akkor nem lesz mire visszaemlekezni a jovoben...

Remelem tudtam segiteni!!!

2015. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az őszinteséget azt hiszem igazad van majd csak lesz valahogy
2015. máj. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!