Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok a cigany pasikrol? Hatranynak szamit ha egy fiu az? Hiaba jo fej humoros meg igenyes, volt mar ugy hogy feltetek a kovetkezmenyektol? Hogy mit szolnak otthon, vagy a baratnoitek hozza?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Tudnak nagyon karizmatikusak lenni és a sötét tónus is férfias, mégis tartanék tőle, hogy értékrendben, a nő szerepét tekintve és a családi kötődéseket nézve nem lennénk egy hullámhosszon. Kis esélyt látok rá, hogy megfelelő társam lett volna egy cigány férfi. Túlságosan szabad lélek vagyok, aki semmilyen kötöttséget nem visel el, ehhez pedig megfelelő férjet kellett találnom.
2018. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Az a tapasztalatom, hogy aki tényleg normális, dolgos, rendes srác, arról általában meg sem tudom mondani, hogy cigány. Elkönyvelem "kicsit erősebb pigmentációjúnak", aztán kész, le van tudva. Csomó ilyen srácot ismerek, akik esetében őszintén megdöbbentem, hogy egyébként mi a származásuk. Az ő esetükben nem lenne hátrány, ez nem zavarna. Nyilván aki ilyen, az ilyen neveltetést is kapott, tehát feltételezem a rokonsága is hasonlóan normális.

Akiről első látásra meg tudom mondani, hogy cigány, mert úgy öltözik/beszél/viselkedik, ő még csak nem is kerül olyan közelségbe hozzám, hogy bemutassa a humorát vagy valami, sőt, nem is igazán kerülök velük egy közegbe. De ha mégis így lenne, esetükben egészen biztosan hátrány lenne. Azt, hogy mások mit szólnak hozzá, barátok, család, az nem érdekel, magamnak választok párt, szóval a magam elvárásai szerint ismerkedek.

2018. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez ma már hanyadik ilyen kérdés? Unalmas
2018. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha mindenben megfelel annak, akit keresek, akkor semmi akadálya. Az más kérdés, hogy eddig megközelítőleg sem fordult ez elő.
2018. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

Nem nőként, de:


Milyen típusú cigány? Hajlamosak vagyunk a "cigányokat" egyben kezelni, pedig egészen más a beás, az oláh, a gábor, a szintó... (egymást nem igazán szívlekik ezek a csoportok).


Általában azok a tipikus "negatív sztereotípiák" az oláhcigányokra jellemzőek (bicskázás, árállánc, segélyke), mivel ők a legnagyobb cigánycsoport jelenleg.

2018. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Am ez érdekes, mert sztem egy férfi számára cigánynak lenni hátrány, míg nőként cigánynak lenni nem.
2018. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Ritka esetben. Egyszer volt egy ilyen barátom. Kicsit fűszeres ízű volt a bőre, meg a cigó dolgok rajta is kijöttek. Nem tanult jól ezért csak betanított munkája lett, meg volt h hirtelem felidegelte magát.
2018. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hátrány e??? kizáró ok.
2018. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Az engem nem érdekel, ki mit szól hozzá, az viszont igen, hogy sanszos, hogy a családja igen erőst problémás. Ez viszont szépen visszaüthet egy közös gyereken is, kb. akármilyen neveléssel.
2018. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha az enyémhez hasonló az értékrendje, tanult, okos, értelmes ember, rendes "polgári" munkahelye van (nem közmunka, nem olyan, amit csak muszájból csinál), nem üzletel minden szirszarral, ápolt, igényes, nem büntetett előéletű, visszafogott (mondjuk nem hallgat hangszórón kis grófót a buszon, meg úgy egyébként sem és nem hord ujjnyi vastag aranyfukszot), nem telepi, putris cigány, akkor semmi akadalya.

Ha ezekből csak egynek nem felel meg, akkor kizárt dolog.

2018. dec. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!