Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
Ő vette el a szüzességem de az mellékes,alig találkozunk de már haza se akar hozni engem pedig az elején haza hozott ha elmegyek hozzá akkor szexelni akar és a multkor besértődött,hogy nem volt szex! Ekkor oda adtam a szülinapi ajándékát nagyon örült neki és azt mondta aranyos vagyok.Mivel karácsony lesz elhívtam ide hozzánk de nem nagyon akar,vagy nem jó a kocsija vagy dolgozik vagy valami más és unom de szeretem ennek ellenére is mit tegyek ?

2018. dec. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintunk szeret megszexelni.
2018. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mond el neki, hogy téged ezek a dolgok zavarnak. Lehet, hogy csak kimerült már igy az év véggére. Nem lehet ennyiből eldönteni, hogy most akkor hogy érez. A legegyszerűbb leülni és megbeszélni. Remélem minden jól alakul. :)
2018. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak a szexre hajt.
2018. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lyukadat akarja. Ennyi.
2018. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szereti a pun-id, de téged mint nőt, mint embert, le sem sz-r.
2018. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt se tudjuk, hogy mennyi idősek vagytok... vagy milyen neműek.


Szerintem csak a farkadat akarja a nő, és nem képes betelni Veled! Nem szeret igazán mint Férfit!

2018. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sokat várt rám mire lefeküdtünk ..én vagyok a lány 21 éves
2018. dec. 23. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha mellékes akkor minek írod le? Főleg az első mondatban.

Ha 50 alatt van, akkor természetes, hogy szexelni akar, főleg egy 21 éves, feszes bőrű csajjal, de tippelnék, hogy inkább 25 lehet max.

Kamunak hangzik, de ha mégsem, akkor buta vagy.

2018. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj, a pasik a dugásért a csillagokat is lehazudják :D főleg ha tudják hogy szűz vagy. Közben meg másba üríti, amíg meg nem kapják a kiszemeltet.
2018. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ezek olyan kerdesek, amiket egy 21 eves lany is meg tud beszelni a baratjaval. Ha a valasszal kapcsolatban vagy tanacstalan, akkor megprobalunk segiteni.


De most tenyleg, ennel csak komolyabb problemaid lesznek az eletben, aminek a nagy reszet kommunikacioval kell majd megoldani. Remek alkalom a gyakorlasra es a kapcsolat epitesere.


42F

2018. dec. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!