Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret az a pasi, aki azt mondja, hogy: "Téged választalak, mert nálad jobbat úgysem találnék"?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Jaaaaaaaaaaaj cilu... csak beéri veled. Úgy sajnálom. :, (

Lassan már tényleg szótár kell :D

32/f

2018. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg: "mi vagyok én pokémon? Úgy nézek ki mint egy pokémon?"

:D

2018. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy nem. Egy ilyen beszólás után dobnám a fenèbe.
2018. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég fontos a kontextus, a hangsúly és maga a kapcsolat is. Párom is szokott ilyet mondani, mert úgy érzi nincs jobb nálam számára. Ezt érezteti is.

Más körülmények között viszont lehet beletörődés is, ami nem épp egy stabil kapcsolat alapja. Neked kell tudnod melyik opció áll fent nálatok.

2018. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pikachu, téged választalak
2018. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy, hogy keresve sem találna nálad jobbat, vagy nálad jobb úgyse jönne össze neki. Ennek a mondatnak két teljesen ellentétes jelentése is lehet.
2018. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az jutott eszembe, hogy kétértelmű. Bár ha úgy gondolná, hogy te vagy a szamár a ló helyett, azt kétlem, hogy ilyen egyenesen be akarná vallani, szóval én inkább a pozitív jelentés felé hajlok.
2018. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Én azt szoktam mondani a feleségemnek, hogy "az eddigi válsztékból te vagy a legjobb". Közel 30 éve ismerjük egymást, 18 éve házasságban, és még mindig imádom.

Nem az számít, hogy mit mond valaki, hanem ahogy mondja. Szoktam azt is mondani neki, hogy "kedvenc banyám", "nagyszájú kedvesem", "életem megrontója", és hasonlók, ami éppen az eszembe jut. De közben átölelem, megpuszilgatom. Ha egyszerűen csak a nevén szólítom, akkor meglepődik, hogy haragszom-e valamiért?

2018. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Aranyos vagy. :) További szép, boldog életet nektek!
2018. dec. 1. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!