Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkahelyi romanc, mennyi idö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi romanc, mennyi idö után vallotta be nektek a pasi a vonzalmát?

Figyelt kérdés

Mennyi kellett a pasinak , hogy lépjen?

Idöre gondolok


2018. dec. 23. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a lépés?

Munkahelyen elkezdi keresni a társaságodat vagy randira hívni?

Mert totál más szituáció és környezet, ha valahol egy idegennel egyszer találkozol vagy valakivel minden nap ugyanabban a közegben vagytok.


Első esetben nyilván már az első lépés egyértelmű, hogy randikérés - aztán vagy fogadja vagy elutasítja.


Munkahelyen más a helyzet, ott előbb keresem a társaságát, beszélgetek, kávészünetre hívom és akkor hívom randira, ha kölcsönös érdeklődést és vonzalmat érzek.

2018. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sohasem vallotta be,mertnem volt mit bevallani. Nekem halálosan tetszett az egyik kollegám,de én ő neki nem :D Nálunk nem volt románc, csak egyoldalú vonzalom,de az nagy :D
2018. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 gyanítom, hogy ő az egyetlen, aki nem tudta, hogy halálosan tetszik neked...
2018. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ki nem mondtam, de gyanította tutira, mert nagyon idiótán viselketem a társaságában. Olyan voltam mint egy kuka, vagy sokszor mint egy idióta,mint akinek elment a maradék, csöppnyi esze is:D.

Aztán nem történt semmi, mert nem tetszettem neki külsőleg se, meg a viselkedésem se volt túl imponáló. Sajnos ha valakibe belehabarodok akkor leszek a legbolondabb és a legeslegbénább a világon. Jobban szeretek úgy ismerkedni valakivel, hogy nem tetszik meg elsőre az illető.

2018. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 ebből pont az ellenkezője jön le, hogy kellemetlen számodra az ő társasága
2018. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán tetszettem volna és akart volna engem, akkor a bénaságaim ellenére is közeledett volna felém.De mivel én nem tetszettem neki és nem akart tőlem semmit,(vagy azt hitte hogy utálom,nem tudom:D) ezért ő is semmi jelét nem adta annak, hogy közeledne felém.

De ez már szerencsére a múlt.

Kérdező, csak nehogy te is így járj! Légy határozottabb! Nő létedre is, tőlem mindenképp,mert nem lépnek a férfiak...

2018. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 inkább azt gondolta, hogy nem kedveled :D


Lépnek a férfiak, de ha nem érzik kölcsönösnek a szándékot, mert a másik "kuka" és passzív, akkor az úgy jön le, hogy kellemetlen számodra a férfi társasága. Munkahelyi környezetben ez még sokkal inkább kínos, ha úgy érzi, hogy zavar a társasága.


Kérdező, a munkahely az nem kirandulás vagy szórakozó hely, ahol egyszeri találkozás után rögtön randira hív egy "idegen" nőt. Ott vagy alakulni kezd vagy többet nem találkoznak.

Kollegális viszonyban viszont addig nem lép, amíg nem érzi, hogy 2oldalú a vonzalom és szimpátia.

2018. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostmár késő bánat...
2018. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tanulság.

Ha tetszik neked kérdező az illető ne rejtsd véka alá ezt. :D

2018. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!