Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fülig szerelmes vagyok a 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fülig szerelmes vagyok a 27 éves osztályfőnökömbe. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Tavaly voltam elso eves gimis egy baromi helyes fiatal ofit kaptunk, első látásra szerelem volt. Szinte az osszes lanynak bejott az osztalyban de en ugy erzem en ennel sokkal tobbet erzek mint hogy helyes es bejon. A tobbi lany az osztalybol szinte 3-4 honap utan mar ki is szeretett belole szoval egy fellangolas volt nekik... De en itt vagyok 2.eve es egyre “rosszab” a helyzet. Minden nap ra gondolok bongeszem az adatlapjait es almodozok rola. Szexualis vonzalmat is erosen erzek iranta. A korkulombseg meg nalam ertheto mivel mindig is az erett ferfiakra buktam.
2018. dec. 26. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27 éves ofő? Durva... Ha bármi is lesz, nem kéne nagy dobra verni, mert a karrierjének annyi
2018. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

#2. Az most magatartásba vagy szorgalomba számít bele?

32/f

2018. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ebből nem lesz semmi. Próbáld valahogy kiheverni, a tinédzser, még tapasztalatlan lányokra a férfiúi érettség nagy hatást tud gyakorolni, aztán felnőtt fejjel visszagondolva majd csak nevetni fogsz az egészen.
2018. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Magatartás 1, szorgalom 5 :D
2018. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ötös idén hány liter? :D

32/f

2018. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Egy iskolában dolgozok. (Nem tanárként.) Egyik tanár munkatársamnak az a lány lett a felesége, akit pályakezdőként tanított.

Semmi nem lehetetlen. ;)

2018. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent 3 eve tanít és volt mar kapcsolata diakkal egy vegzos csajszit meghuzott.
2018. dec. 26. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Akkor nyugodj meg, téged is meghúzhat még.

32/f

2018. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogyan kerulhetnek kozelebb hozza ? !!!!!!Marmint eloszoris nem ugy!!!!!!!Hanem egy egeszseges diak-ofo kapcsolat?
2018. dec. 26. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy barátom haverja 29 éves tanár, és sorra dicsekszik vele, hogy mennyi kiscsajt dugott meg(természetesen ballagás után).


Aki tanárként diákkal kezd mindegy hogy házasságra vagy csak lyukra játszik, az undorító, minden, csak nem érett. Sokkal rémesebb, mint mikor egy főnök kezd egy beosztottal, hisz itt az alárendelt fél még tini.

2018. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!