Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A magyar lányok mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok mi alapján választanak párt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan párválasztási szokàs, ami a magyar lányokra, nőkre jellemző? Gondolok itt arra, hogy a fiú, férfi vagy származzon tehetős családból, ha ez nem áll fenn, akkor legyen nagyon jóképű és szexi vagy esetleg legyen intelligens? Szerintetek melyiket preferálják a magyar nők és lehet-e egyáltalán àltalànosítani? Ti mit tapasztaltatok a saját életetekben vagy a környezetetekben? Hölgyek is vàlaszolhatnak. Nem és kor feltüntetéséért külön köszönet! 34/F

2018. dec. 27. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni.

Így választok:

-Mennyire jövünk ki jól, tudunk-e váltani legalább 3-4 értelmes mondatot

-legyen valami elképzelése a jövőről, ne csak tengjen-lengjen, mint gólya fos a levegőben

-ne legyen anyuci pici fia

-legyen önálló véleménye

-valami fogjon meg benne-hangjában, mosolyában,stb.-

-ne legyen hímsoviniszta-mondjuk Közép-Európában nem mindig túl reális elvárás-

-ne valljon szélsőséges nézeteket-hungarizmus,stb.-

-legyen meg az alap ápoltásg-fogmosás, hajmosás, tiszta ruha, ami méretben is jó rá-

-legyen valami hobbija-a szex meg tévézés nem hobbi-

-legyen baromi türelmes


Előny, de a megléte nem kötelező:

-sötét haj

-barna szem

-dús, trimmelt szakáll

2018. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
86%

Szerintem a 7-es válaszoló nagyon jól leírta.

Amit még hozzá tennék, hogy hasonló hasonlót vonzza, vagyis igénytelen emberek megelégednek olynokkal, akik szintén nem vagy csak keveset adnak magukra (sajnos elég sok ilyet látok, mivel egy kisvárosban élek).

Amit talán még nem írt senki, örülnék neki ha nem is kellene kihangsúlyozni, de nem lehet mellette elmenni: ne legyen erőszakos! Sokan belemennek/benne maradnak egy ilyen kapcsolatban, és hisznek abban, hogy majd megváltozik. Ilyen csak a mesékben van.

Ami még kizáró ok az a drog èsféktelen alkohol fogyasztás. A dohányzàst sem igazán pártolom, de azzal szemben bizonyos mértékben toleráns vagyok.

Tudom, hogy csak a rosszat hangsúlyoztam ki, de számomra ezek is legalább olyan fontosak, minthogy legyen okos vagy épp humoros.

Remélem segítettem :)

2018. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

a magyar lanyok a magas pasikat szeretik. ezt nagyon sokszor hallottam mar, nah meg azt ha nem kellenek a pasinak :D



Szamomra a jo szex a legfontosabb. Engem nem erdekel penz, kinezet ... Csak az ha torodik velem, ha tervez velem jovot. Jol banik velem.

Figyelmes es ir neha napjan. Van egy kis humor erzeke, tudja a rossz dolgokat pozitivan is latni .

Es en vagyok neki az egyetlen ! Kimutatja az erzeseit !

2019. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%
Kizárólag a barátnők véleménye alapján. Ha jót akarsz, nekik is kell tenni a szépet.
2019. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!