Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem a férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a férfi, ha még nincs is egzisztenciám?

Figyelt kérdés

35 vagyok,de 24-25 körülinek nézek ki,szép az arcom,nagyon jó az alakom,nőiesen,csinosan öltözködöm.

Ami nekem kell,az mind megvan,ergo jelenleg albérletben élek,de legalább van.Van egy normális,átlag munkahelyem. Magamra tudok költeni,mert számomra fontos,hogy jól nézzek ki és egészségesen étkezzek. Szóval,amire nekem kell,arra van pénzem.


De.



Ennyi.

Másra nincs.Ha pl ő külfödre szeretne kiruccani néha,arra nekem már nincs pénzem. Ez most csak egy példa volt.


Szóval én nem tudom őt anyagilag lenyűgözni,nem azon az életszínvonalon élek,mint ő. Azt nem tudom,hogy tudja-e,de amúgy meg udvarol nagyon.


Egy férfinak elég lehet,ha csak szeretni tudom?


2018. dec. 28. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Bôven elég. Még több is mint amit a mai nôk többsége adni tud.
2018. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és nem ciki,hogy nincs pénzem? Nekem ez amúgy nem gond,engem nem zavar,tök jól elvagyok a kis fizetésemből,magamat ellátom,de egy pasi nem nézhet le emiatt és mondjuk venné akadálynak a kapcsolat működtetésében?
2018. dec. 28. 16:41
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es:


a kérdésem nem arra irányul,hogy megosszam másokkal a havi jövedelmem évközi történeteit és adóbevallást készítsek egy zsebturkásznak.


Én a jelenről beszéltem,nem pedig az ambícióimról és személyes terveimről.Örülnék,ha sikerülne a kérdésre válaszolni,bár ilyen logikával inkább ne.

2018. dec. 28. 16:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Figyu,én is albérletben élek,nem tudok ez miatt félretenni,akinek ez nem tetszik,szevasz-tavasz.
2018. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

65% -os elég sötét ember,második kommentjével bizonyítja.

Mert a gyerek kérdés csak a nő kérdésköre,igaz?

Mit sem számít,hogy van-e megfelelő férfi,akivel lehet tervezni és akire lehet alapozni,mert megvan az érzelmi kapocs mondjuk,igaz? Egy nőnek csak amiatt nincs gyerek még ,mert nem akar,nem pedig azért,mert ehhez kell egy társ is,igaz?


Ütődött.

2018. dec. 28. 16:46
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Hiába pontozgatsz le, attól még eléggé szégyen, hogy itt tartasz 35 éves létedre!

Semmi félretetted, semmi olyan, ami ha baj van, jól jöhet, élsz a mának, de a jövőre nem gondolsz.

És ha elveszíted egyik szülődet, vagy beteg leszel? Azt miből fizeted?

A szépség pedig múlandó!


Te alakítottad úgy az életedet, hogy még mindig egyedül vagy ennyi évesen!

2018. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy nincs félretett pénzem,te mindenben turkáló?Nyilván van,de nem arra,hogy az ő életszínvonalához alakítsam az enyémet. Húzzál már innen,ha nem a kérdésre válaszolsz.Ilyen rothadó,rosszindulatú társat,amilyen te vagy,kevés ember kíván magának.
2018. dec. 28. 16:55
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hihetetlen, de a férfiak nem gerjednek az egzisztenciára, ellentétben a nőkkel.
2018. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: Mindened megvan, ami kell. Fiatalosan nézel ki, egészségesen élsz, csinos vagy és bár nincs túl sok félretett pénzed, de az látszik, hogy képes vagy eltartani magad. Ezzel már bőven nyerő vagy a férfiak döntő többségénél.

"Egy férfinak elég lehet,ha csak szeretni tudom?"

Ha ez mind úgy van, ahogy írtad, akkor igen, elég.:)

2018. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
vannak tartalékaim,de ebből a férfi nem lát semmit,mivel ugye gyűjtöm és emiatt sem tehetem meg,hogy az igényeimen felül is költsek.Szóval van pénzem magamra és félre is teszek,mert vannak céljaim,amikhez kell a pénz,erre gyűjtök,de ebből a férfi nem lát semmit,csak azt,hogy magamra van pénzem,de ennyi.
2018. dec. 28. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!