Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem a férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a férfi, ha még nincs is egzisztenciám?

Figyelt kérdés

35 vagyok,de 24-25 körülinek nézek ki,szép az arcom,nagyon jó az alakom,nőiesen,csinosan öltözködöm.

Ami nekem kell,az mind megvan,ergo jelenleg albérletben élek,de legalább van.Van egy normális,átlag munkahelyem. Magamra tudok költeni,mert számomra fontos,hogy jól nézzek ki és egészségesen étkezzek. Szóval,amire nekem kell,arra van pénzem.


De.



Ennyi.

Másra nincs.Ha pl ő külfödre szeretne kiruccani néha,arra nekem már nincs pénzem. Ez most csak egy példa volt.


Szóval én nem tudom őt anyagilag lenyűgözni,nem azon az életszínvonalon élek,mint ő. Azt nem tudom,hogy tudja-e,de amúgy meg udvarol nagyon.


Egy férfinak elég lehet,ha csak szeretni tudom?


2018. dec. 28. 16:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szexet.
2018. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
akkor kitartó lehet,ha még 1 év után is közeledni próbál.
2018. dec. 28. 17:25
 13/16 A kérdező kommentje:
bár már 1 év és 4 hónapnál tartunk.
2018. dec. 28. 17:26
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

"vannak tartalékaim,de ebből a férfi nem lát semmit,mivel ugye gyűjtöm és emiatt sem tehetem meg,hogy az igényeimen felül is költsek.Szóval van pénzem magamra és félre is teszek,mert vannak céljaim,amikhez kell a pénz,erre gyűjtök,de ebből a férfi nem lát semmit,csak azt,hogy magamra van pénzem,de ennyi."


És ennyi bőven elég is egy férfinak. Ne dőlj be annak, hogy egy nő az egzisztenciájától lesz vonzó. Aki nőként ezzel határozza meg magát, az

1: vagy a hagyományos női tulajdonságaiban gyenge és ezzel szeretne kompenzálni

2: egyáltalán nem ismeri a férfiak párválasztási szempontjait


Szóval nyugi, semmi gond nincs veled, az "egzisztenciád" is rendben van és te magad is.

2018. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mesélsz a férfiak párválasztási szempontjairól?
2018. dec. 28. 17:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Lát benned fantáziát, èletakaratot, ès ezt együtt kèpzelnè veled, talán.
2018. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!