Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, ő is nekem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, ő is nekem. Elhívtam találkozni hogy jobban megismerjem, azóta fura velem. Miért?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tenni, hogy van pasim és tudja, de én kértem el a számát ezáltal úgy gondolom eleggé viszonoztam az érdeklődését. Sajnos azt is hozzá kell tenni hogy fiatalabb de én egyáltalán nem nézek ki annyinak amennyi vagyok, külsôre senki nem mondaná meg hogy nem egykorúak vagyunk. Smsben hívtam el mert mindketten elutaztunk elöször csak érdeklődtem hogy van stb majd kérdeztem meg lenne e kedve talizni amire nagyon kedvesen válaszolt mégis kicsit tartózkodóbban mint vártam és azóta tök lassan válaszolgat, már inkább nem is írok neki.

Szerintetek miért? Élőben tök cuki volt.



#randi #pasi #i szerelem
2018. dec. 28. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán mert van annyi esze, hogy kerülje a veszélyes játékokat.
2018. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán rájött, hogy nem szereti a lotyókat.
2018. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából eddig csak egy találkozóról volt szó nem ugranánk ágyba. Szóval ha félreértelmezi az ő baja. Tényleg kedvelem és ő is szimpinek talál. A kaland kedvèért még a barátommal is szakítanék.
2018. dec. 28. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
És a pasid is tud róla? Miért vagy valakivel együtt, akit nem szeretsz?
2018. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretem illetve most kicsit dilemmában vagyok amióta feltűnt a srác, aki tökre az esetem csak ne lenne 6 évvel fiatalabb. Visszatérve a témához. Miért nem keres magától? Elment tőlem a kedve? Ha igen mitől? Az utolsó pillanatig kedves volt velem. Nem értem. Csinos vagyok, ebben az eseben amúgysem gondolja át egy 21 éves pasi, veszélyes játékba keveredik-e, hanem kihasználja a helyzetet mert örül a fejének nem?
2018. dec. 28. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ja, még ő a fura... Te 2 filléres troll.
2018. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ő adta meg a számát. Mondtam neki hogy nem találom facebookon, mondta hogy nincs neki. Insta? Alig használja. Erre megkérdezi, akarom-e a számát.
2018. dec. 28. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkozott azon, hogy mellole is hivogatnad a pasikat talalkozora.
2018. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!