Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek leesett neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leesett neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt tetszett meg egy férfi, , bár nem ismertük egymást, mert csak párszor láttam. Most "szembejött" velem Facebookon, már így megemberesedve is nagyon helyesnek tartom, ezért bejelöltem, és ő vissza is jelölt. Aztán próbáltam feltűnést kelteni, mindig amit kirakott képet, lájkoltam, és időnként én is csináltam magamról képeket, amelyekre külön odafigyeltem hogy csinos legyek, de hónapokig nem reagált semmit. Hirtelen tavasz elején elkezdte minden kirakott képem lájkolni, ezután instán is bekövettem, vissza is követett, akkor utólagosan belájkoltam pár képét, és 1 hónap múlva én is kitettem egy csinosabb képet, elsőként lájkolta. Sok helyen hallom, hogy nem lájkolgatni kell, hanem személyesen odamenni, ez a körülmény most nem lehetséges. Írni még nem írtam rá, hiszen lányként nem kéne tolakodónak tűnni. Igazából azt nem értem, hogy eddig rám sem hederített, most miért lájkolgat meg stb.?


21L

22F


2018. dec. 29. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:
És kérlek ne mondjátok hogy a lájkok nem érnek semmit, mert néztem, pár lány ismerősét, ki neki lájkol n3m lájkolgatja egyfolytában, és eleinte rám sem hederített, most meg mindent tetszikel, nekem ez nagyon furi
2018. dec. 29. 09:54
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ne legyél már ilyen nyámnyila, ha akarsz valamit, legalább írj rá! Komolyan mondom, a tini kategóriában nem olvasni ilyen fölösleges szenvedéseket...
2018. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rockarc ***** válasza:

Szerintem a kovetkezo kep ne magadrol keszuljon, hanem egy csesze kaverol, es ird ala, hogy hivj mar meg egy kavera wazzeg. Legfeljebb koffein mergezest kapsz, ha masok is veszik a lapot. :)


42F

2018. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez hogy lájkoltam meg lájkolta visszakövetett meg stb... Mind hülyeség...

Hagyd el ezeket. Értem hogy trendi meg minden. De ez gáz...

"Like" szó jelentése tetszik. Akkor nem egyértelmű? Ha "Követ" akkor meg kiváncsi miket teszel ki, ÉJ= érdeklődési jel. Kis magyar tudás kell és már tudod, hogy van esélyed. Az meg hogy eltűnt. Hát van saját élete, van 2 millió nőstény körülötte, minek ragadjon le egy lájkolgatásnál, ha élőben ott van más is.

Azért figyel rád. Mert tudja, hogy könnyen kapható vagy. Van hova tenni a kis bögyörőt, tudod, mint a mókusok télére spájcolnak, a férfi is elrak pár nőt amellett akiket jelenleg nyomogat. Mindig legyen B terv.

2018. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy találmozz vele személyesen vagy írjál rá.

Egyik sem tolakodás, hanem a felnőtt emberekre jellemző kommunikációs és viselkedési norma.

2018. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!