Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, akit még egyetemista koromból ismerek. Még oda jár, én már végeztem. Színésznő az egyik színházban. Mit csináljak, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 22:22
 1/8 anonim válasza:
5%
Fingj egy hangosat
2018. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Menj oda hozzá és beszélgess vele mielőtt valaki más teszi meg ezt. Felesleges titkon arra várni, hogy a másik figyeljen fel ránk. Legyél határozott.
2018. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Add fel most azonnal. Színésznő csak színésszel/forgatókönyvíróval/rendezővel jön össze. Van pár kivétel, de a többségük bizony innen választ, esetleg más hírességet, mint pl. focistát, modellt, énekest.


Ha oda is mész bohóckodni hamar lepöckölnek a menő színészek.


Szipi-szopacs :(

2018. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#2


Már rég megtette valaki, nagyot fog koppani a kérdező, inkább ne tegye.

2018. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hívd meg egy kávéra
2018. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát, te tudod, de én nem fektetnék energiát egy színésznőbe. Képzelem mennyien hajtanak egy ilyen csajra, főleg ha jól is néz ki. Sosem bíznék benne, hogy próba/előadás előtt/után nem döngeti meg egy vagy több macsó színész, rendező stb. Más az értékrend (és tágak a lehetőségek) a színészek világában...
2018. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor elmentem az egyik darabra, észrevett, és örült nekem. Szingli, de biztosan észre se vesz engem, legfeljebb barátként. Nem szoktam ide írni, de most kivételt tettem, mert hajlamos vagyok túlerőltetni, máskor meg túldramatizálni a dolgokat. Ezt most nem szeretném elszúrni. Mi a következő lépés? Tavaly elhívtam randira, de nem volt bátorságom ahhoz, hogy ezt személyesen tegyem, inkább ráírtam Messengerben... Most eldöntöttem, hogy normálisan, megpróbálom újra. És szeretnék sikerrel járni. Kérem, csak komoly válaszok érkezzenek!
2018. dec. 19. 22:29
 8/8 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%

Nem akarlak elkeseríteni, de még kicsit tapasztalatlan vagy.

Az hogy "szingli" nem azt jelenti egy színésznőnél hogy nincs senkije. Kúrogatják rendesen, csak olyanok akik nem fogják bevállalni őt nyilvánosan. Házas menő színészek, volt filozófia tanár, ilyesmi.

Majd labdába rúghatsz nála te is, de az még tíz év. Az ő SMV-je idővel leér arra a szintre amikor már te is jó leszel neki. Kérdés, megéri-e?

2018. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!