Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szexre lennék jó neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre lennék jó neki, mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 23 éves. 1 hónapja ismerjük egymást és másfél hete vagyunk egy pár. Ezalatt a hónap alatt, szinte minden nap szóba hozta a szexet. Én elmondtam neki, hogy még várni szeretnék egy picit ezzel. Ő azt mondja hogy megérti és tiszteletben tartja. De mégis mindig felhozza ezt a témát, és hogy mennyire szeretné. A szilvesztert is ezért nem szeretné velemtölteni, mert attól fél, hogy nem tudná megtartóztatni magát és hogy akkor kellemetlen lenne a szituáció. De ezek mellett pedig nagyon kedves, aranyos, segítőkész velem szemben.

Néha azt érzem, hogy olyan mintha csak szexet akarna, mintha csak ilyen tipusú kapcsolatot szeretne.

Szerintetek? Ti mit gondoltok?



2018. dec. 31. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút nem tartja tiszteletben. Ha tiszteletben tartaná, akkor fel sem hozná a témát folyamatosan. Picit próbál az élményre hatást gyakorolni, h megkapja amit szeretne. Ez a taktika..
2018. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hozná fel a szexet, barátzónába kerülne.
2018. dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

" A szilvesztert is ezért nem szeretné velemtölteni,"


Mással akar dugni. Ha már veled nem tud.

2018. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
És nem vagytok egy pár. A felnőtt párok szexelni is szoktak.
2018. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem hozná fel a szexet abszolút akkor meg azt írnád ki, hogy nem akar tőlem semmit? Sztem teljesen rendben van, hogy egy huszonéves pasi probalkozik.
2018. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ti milyen férfiak vagytok, de a barátzónát nem csak azzal lehet elkerülni, h a szexről beszél valaki folyamatosan. Esetleg "de jó lenne veled lenni" vagy "várom, h lássalak és megcsókoljalak, magamhoz öleljelek". Szerintem ez se barátkozós kommunikáció, és ebben a nő kedvességet is érez, érzelmeket és nem csak a testiség fontosságát a másik féltől. Azért unalmas és kiábrándító, h valaki pont h kerülni szeretné a témát EGY KIS IDEIG MÉG, de a másik csak azért is folyton azzal jön.
2018. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egészséges fiatal. Nem tudom, mit játszod a búrádat. Lábakat szét, hadd kanyarítsa be a lompost.
2018. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen. Csak arra, de a szilvesztert nem bírna ki, oda már le szervezett egy másik csajt.


Tedd a kezed a szívedre, te is tudod, hogy ez a helyzet.



(Persze a végén majd az összes férfi mocsok lesz, mert ennek bedőlsz annak ellenére, hogy pontosan tudod, hogy mi a történet)

2018. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak szexet akar. Van még kérdés?
2018. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleszólni, de ha 1 hete vagytok egy pár, akkor hogy akarhat 1 hónapja megkefélni állandóan.

Hát minden srác csak dugni akar, de a végén kapcsolat, házasság és gyerekek a vége általában. De ez zavaros dolog, és nem tudja a éegöregebb hindu sem hogy ki mit akkar.

2018. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!