Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szexre lennék jó neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre lennék jó neki, mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 23 éves. 1 hónapja ismerjük egymást és másfél hete vagyunk egy pár. Ezalatt a hónap alatt, szinte minden nap szóba hozta a szexet. Én elmondtam neki, hogy még várni szeretnék egy picit ezzel. Ő azt mondja hogy megérti és tiszteletben tartja. De mégis mindig felhozza ezt a témát, és hogy mennyire szeretné. A szilvesztert is ezért nem szeretné velemtölteni, mert attól fél, hogy nem tudná megtartóztatni magát és hogy akkor kellemetlen lenne a szituáció. De ezek mellett pedig nagyon kedves, aranyos, segítőkész velem szemben.

Néha azt érzem, hogy olyan mintha csak szexet akarna, mintha csak ilyen tipusú kapcsolatot szeretne.

Szerintetek? Ti mit gondoltok?



2018. dec. 31. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
" másfél hete vagyunk egy pár" Ez pontosabban mit is jelent nálad?
2018. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hááát két irány van :

1. Ha meg akarod tartani, akkor szop d le olyan atomfinoman 2x, mondjuk a konyhaasztal alá betérdelve, vagy teljesen váratlan helyzetben, hogy köpni-nyelni se tudjon. Aztán figyled a reakciót. Ha ezután hanyagol, vagy eltünedezik, akkor tudod, hogy hova tedd.


2. Ha nem akarsz vele együtt maradni, akármiért, akkor csináld ezt tovább, amit eddig.


Kicsit alpárian írtam, tudom, de ez így néz ki, általában.

2019. jan. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyerekek, kapjatok már a feje a srácot, amitekhez! Miért kell letenni a srácot, amikor semmit sem tudtok róla?

Próbálkozik? Világos, hiszen ez a dolga! A pasi próbálkozik, a nő meg eldönti, hogy elég erős vágyat tud-e belőle kicsiholni. Ha nem, akkor az jelzés a fickónak, hogy hogy hohó, így nem jutsz célba, valami mást kell kitalálni.

Ez az élet rendje, jó esetben így tanulunk egymástól, így leszünk egyre jobb emberek, szerethetőbb partnerek. Persze, ha valaki úgy éri, hogy ő úgy tökéletes, ahogy van, az ne csodálkozzon, ha nem talál párt magának.

2019. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!