Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem e neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem e neki vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 1éve ismerjük egymást.Van barátnője pár napja,de nekem ír folyamatosan és bókolgat illetve nagyon sokszor keres és aggódik értem.Kb egymással beszélünk naphosszat és néha úgyérzem,hogy több lenne köztünk..vagy csak beképzelem?

2019. jan. 1. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Igen, valamit beképzelsz. Vagy azt, hogy valakivel naphosszat beszélgetsz vagy azt, hogy az a valaki foglalt.

32/f

2019. jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rockarc ***** válasza:

Ha egy eve fuzoget es most lett masik baratnoje, akkor igen, bekepzelsz valamit. Korabban ez joval tobb is lehetett volna, de ugy latszik a hajo elment, a baratno elkezdte behalozni.


Lehet, hogy egy huszaros vagtaval meg tudnal a dolgokon valtoztatni, de ahhoz komoly coming out kell, hogy az uj nocsket kiusd a nyeregbol. En azert ennyire komoly szandekot nem erzek feloled. Az ido pedig nem a te oldaladon van.


42F

2019. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 év alatt nem,történt semmi.Akkor pont most történne,hogy becsajozott,ez érdekes.

Eddig nem bókolt,csak most vetted észre?

2019. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiú helyében ugyanezt kérdezhetném, mert kívülről nézve te is pont ilyen nemegyértelmű vagy.
2019. jan. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem te lettél a barátnője, tehát csak szórakozik, és beképzeled.
2019. jan. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat, de mindig azt mondja, hogy engem sokkal jobban szeret bárkinel is meg ha talizunk akkor o megfog csokolni, meg sirt miattam tegnapelott. 😟
2019. jan. 1. 09:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem egy eve fuzoget hanem par hete..
2019. jan. 1. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a b tervet készíti, ha veszik az A terv barátnő, legyen pótlyuk...
2019. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 nemtudom őszintén szólva,mert a lányt nem szereti igazán..
2019. jan. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!