Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szerethetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szerethetett?

Figyelt kérdés
9 hónapja ismerjük egymást, első találkozásunktól kezdve megvolt közöttünk a szikra. Azóta egész jól megismertük egymást, volt hogy együtt mentünk haza többször is. Mikor találkozunk elbeszélgeünk, olyankor mindig boldog látszik rajta hogy szeret velem lenni. Mosolyog vigyorog mikor ott vagyok. És zavarban van, pl száját, arcát piszkálgatja. Mikor titokban néz és rajta kapom akkor arrébb néz. Érdeklődik utánam mindig és megjegyzi rólam amiket mesélek neki. Nagyon figyelmes. Akárki látná hogy néz rám meg hogy viselkedik meg beszél velem látná hogy vonzódik hozzám. Képeimet is megnézi mindig rövid időn belül mystoryba. De az lenne a kérdésem hogy ennyi idő alatt át alakulhatott ez szerelemmé? Lépni azért nem mer lépni szerintem mert az édesanyám a főnöke.

2019. jan. 1. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Végre!

Már komolyan vártam hogy ott lesz hogy már szexeltünk de....

Igazi felüdülés az itt olvasott sok szennyel ellentétben.


Na szóval :) igen belédszerethetett! Kapd el a grabancát:D

2019. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked kell kezdeményezned, ha azt akarod legyen valami köztetek.
2019. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!