Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogyha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Miért van az, hogyha szerelmes az ember akkor nem tud enni napokig-hetekig vagy akár hónapokig?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem is tudtam. Ha ez tényleg így van, akkor sürgősen szerelembe kell esnem, mert kicsit mostanában sok volt a bejgli. :) Ide nekem a szerelmet, most! :D
2019. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A stressz miatt.
2019. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert csak áhítatod tárgyán jár az eszed, és a figyelmed minden másról elterelődik. Ez akár olyan szintig is elmehet, hogy egyesek az életüket is hajlandók eldobni, ha nem kaphatják meg őt - ebből is látszik, hogy ebben az euforikus állapotban minden más alárendelődik a másik félnek.
2019. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, állandóan rá gondoltam és nem érdekelt

hogy férjnél volt mert az érzéseknek nem lehet parancsolni.

A legnagyobb problémám az volt hogy nem lehet az enyém.

Munkámat és a barátokat elhanyagoltam gyakorlatilag idegroncs lettem. Öngyilkosságon is gondolkodtam egészen

addig míg meg nem ismertem a férjét.

Értelmes tanult(talán nagyon is) ember de amúgy nem százas a csóka. Legnagyobb bánatomra kiderült hogy a

csaj se az. Finoman szólva összeillenek.

Az én illúzióim viszont porba hulltak.

Lassan helyrejöttem és az idegnyugtatókat is kidobtam.

2019. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha bemész egy helyiségbe, a rengeteg illat/szag közül csak a legerősebbet, a legmeghatározóbbat érzed. Ha többféle mérgező vegyülettel kerülsz egy időben kapcsolatba, a májad csak a legerősebbel veszi fel a versenyt. És sorolhatnám napestig.

Ugyanígy van ez az ösztönök szintjén is. Amikor szerelmes az ember, a fajfenntartási ösztön minden mást háttérbe szorít, még a létfenntartási ösztönt is.

2019. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
az nem szerelem ahol nem eszel ! csak kinlodas ! ha szerelmes vagy akkor szexeltek egy jot es utana kieszed a hutot ... nem ertem mekkora okorseg, de tenyleg az ! az emberek azt hiszik szerelmesek, mert vki visszautas`totta oket es nem birjak a visszautasitast ! nojjetek fel ! az nem szerelem! hanem az egotok megtort.
2019. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!