Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az megalázó, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megalázó, ha az ember vágyakozik az után, akibe szerelmes? Mármint őelőtte akibe szerelmes?!

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem megalázó, inkább az a bizonyos "olyan közel van és mégis olyan távol"-érzés. Az nagyon vacak tud lenni, mardossa az embert belül.
2018. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te annak érzed? Nem értem a kérdést teljesen.
2018. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos, én annak érzem, igen. Én ilyen fura eset vagyok. A helyzet az hogy, úgy tűnik ő is kedvel, ami nem rossz egyenlőre, csak nekem türelmesnek kell lennem. Szerintem már tudja hogy szerelmes vagyok belé. És én szégyellem magam előtte. Ami talán rendellenes, de én így élem meg most. Ez van. Idő kell, hogy lássa hogy megbízhat bennem. Valahogy muszáj féken tartsnom az érzéseimet. Senki más nem veheti észre. Ez titok!
2018. szept. 15. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Huú, ez egyre bonyolultabb. Vmi élethelyzet miatt kell ezt titkolni, mást nem tudok elképzelni.

Egyéb esetben pszichológusi segítséget kérnék a helyedben. :)

2018. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindketten nők vagyunk. Úhogy titok.
2018. szept. 16. 00:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem. Igen, türelmesnek kell lenned, és abban is igazad van, h bizonyítanod kell, h megbízhat benned. És mindezt úgy, h érezze vonzalmadat.

Hát... nem lesz könnyű menet.

2018. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!